~~به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری ایسنا جمشید شاه‌محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه داربی هشتاد و یکم تماشاگر پسند بود، اظهار کرد: این بازی، یکی از بهترین بازی‌های چند سال اخیر بود و پرسپولیس نشان داد که تیم خوبی است. پرسپولیس می‌توانست چند گل به حریف بزند و پیروز میدان شود. پرسپولیسی‌ها هنوز در گلزنی مشکل دارند اما از لحاظ فنی و خلق موقعیت خوب بودند. این تیم هنوز جا برای پیشرفت دارد و برای قهرمانی باید بهتر شود.

مهاجم سابق پرسپولیس درباره از دست دادن موقعیت‌های گلزنی توسط مهاجمان پرسپولیس، گفت: در طول بازی‌ها به دست مهاجم چند توپ خوب می‌رسد که باید بهترین استفاده‌ها را از آن ببرد. مهاجمان این تیم کم تجربه هستند و اگر با هوش بودند می‌توانستند نتیجه دیگری را رقم بزنند. خود من هم مهاجم بوده‌ام و همیشه از حداقل موقعیت‌ها حداکثر استفاده را می‌بردم.

او با اشاره به تشویق هادی نوروزی از سوی تماشاگران هر دو تیم، افزود: نکته مثبت بازی، تشویق هادی نوروزی بود. فکر می‌کنم برنده واقعی این بازی، تماشاگران بودند و از دیدن این مسابقه لذت کافی را بردند. اگر از استرس این بازی کم کنیم بازی پر گل‌تر هم می‌شود.

شاه محمدی گل استقلال را بر روی جاگیری نامناسب دروازه‌بان و مدافعان پرسپولیس دانست و اضافه کرد: نمی‌خواهم کسی را زیر سوال ببرم اما مدافعان پرسپولیس در گل استقلال غفلت کردند. سوشا مکانی باید آن توپ را در شش قدم جمع می‌کرد. وضعیت او از لحاظ روحی خراب بود و روی مدافعان هم تاثیر گذاشته بود. مدافعان وقتی احساس کنند، گلر تیم شجاعت کافی را ندارد، اعتماد به نفسشان را از دست می‌دهند.

بازیکن سابق سرخپوشان با تمجید از مهدی رحمتی گفت: بدون شک رحمتی بهترین بازیکن زمین بود و هنوز هم از خیلی از بازیکنان جوان بهتر است. اگر او در دروازه استقلال نبود، این تیم بیش از چهار گل می‌خورد.

شاه محمدی درباره عملکرد محسن ترکی در داربی 81 اظهار کرد: داور خوب بود. در بعضی از صحنه‌ها خطاهای جزئی را نگرفت اما به طور کلی عملکرد خوبی داشت. منصفانه نیست که بگوییم ترکی نتیجه داربی را در آورد. هیچ موقع کسی دو تیم را وادار به تساوی نکرده است.