~~به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری فارس مجید جلالی عصر امروز در نشست خبری پس از پیروزی تیمش مقابل سیاه‌جامگان اظهار داشت:‌ در دیدار امروز نسبت به بازی قبلی مقابل صبا بهتر کار نکردیم، اما تنها تفاوت‌مان این بود که توانستیم از موقعیت‌ها بهتر استفاده کنیم و پیروز بازی باشیم؛ بازی بسیار نزدیک و پایاپایی بود و هر دو تیم فوتبال فیزیکی را ارائه کردند.

وی ادامه داد: سیاه‌جامگان تیم بسیار خوبی است و من امیدوارم در ادامه شرایطش بهتر دنبال شود و در لیگ برتر باقی بماند، چراکه ما دوست داریم باز هم به مشهد سفر کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپای البرز در رابطه با عملکرد تیم خود تا اینجای رقابت‌های لیگ برتر گفت‌: ما به سهم خودمان تلاش کردیم فوتبالی را ارائه دهیم که برای لیگ و آینده تیم ملی کشور مفید باشد؛ تیم متوسطی هستیم که نسبت به بسیاری از تیم‌ها بودجه متوسطی داریم و باید بر طبق توانایی‌هایمان کار کنیم؛ جوان‌های خوبی داریم و یکی از اهداف ما جدا از امر نتیجه‌گیری، معرفی جوانان به فوتبال ملی کشور است.

جلالی متذکر شد: با این لیگ نمی‌توان به تیم ملی کشور کمک کرد؛ برنامه‌ریزی لیگ کاملاً عجیب و نامنظم است که کار را برای تیم‌ها دشوار می‌کند؛ لیگی می‌تواند به فوتبال ملی کشور کمک کند که برنامه درست و منظمی داشته باشد.

وی در پایان درخصوص وضعیت میلاد میداودی و شایعات پیشنهاد استقلال تهران به وی، گفت: این مسائل را باید با باشگاه مطرح کنید و قبلاً نظر خودم را در رابطه با میلاد میداودی به باشگاه اعلام کرده‌ام.