روتیتر

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 317913

  مربی تیم ملی امید ایران گفت: خط دفاع و هافبک استقلال در دربی ۸۱ اشتباهات زیادی در جاگیری داشتند.

  به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری فارس هادی طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد برگزاری همایش دانش افزایی مربیان اظهار داشت: طبق اطلاعات بدست آمده فوتبال ما در سطح پایه در بین مربیان دچار فقر معلومات و اطلاعات است به همین دلیل می‌خواهیم که همایش دانش افزایی برای مربیان تیم‌های پایه در سطح استان تهران برگزار کنیم. در این همایش قرار است مباحث علمی از جمله جوانان و فوتبال حرفه‌ای، استعدادیابی ، تمرینات و کوچینگ بین دو نیمه مطرح شود.

  حسین عبدی، علیرضا مرزبان و اکبر محمدی از جمله مربیانی هستند که قرار است مباحثی را برای مربیان تیم های پایه استان تهران مطرح کنند.

  قرار است مهمانان ویژه‌ای مثل مجید جلالی شهردار منطقه 9 و رئیس ورزش شهرداری نیز در این همایش حضور داشته باشند.

  دروازه‌بان سابق استقلال در مورد دربی 81 گفت: دربی در یک ربع اول سرعت خوبی داشت و بازی تقریبا دست استقلال بود. اما هرچه از زمان بازی گذشت شرایط متفاوت شد البته در نیمه اول هیچ کدام از دو تیم وقتی توپ را بدست می‌آورند برنامه کاملی برای حمله نداشتند.

  وی ادامه داد: در نیمه دوم با توجه به دو گلی که زده شد شرایط بهتر شد بازیکنان استقلال در خط دفاع و هافبک اشتباهات زیادی در جاگیری داشتند. در صحنه‌ای امید عالیشاه با مهدی رحمتی تک به تک شد 9 بازیکن استقلال روی یک خط ایستاده بودند. خسرو حیدری مثل همیشه پر فروغ نبود اما با تک موقعیتی که داشت توانست گل استقلال را بسازد.

  طباطبایی با اشاره به تعویض‌های استقلال در دربی گفت: وقتی استقلال گل زد بلافاصله مربیان این تیم دست به تعویض زدند یک تعویض دفاعی که این تعویض سیگنال و علامت را به بازیکنان استقلال می‌داد که آن‌ها باید دست به دفاع بزنند زیرا تعویضی که انجام شد یک تعویض دفاعی بود این درحالی بود که استقلال می توانست مالکیت توپ را داشته باشد و قدرت و توانایی اینکار را داشت.

  وی افزود: اگر پرسپولیس هم در دقیقه 70 به گل می‌رسید این تیم نیز دست به دفاع می زد و ادامه بازی به نوعی بی روح دنبال می‌شد.

  استقلال ایران پرسپولیس تیم ملی فقر

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها