~~به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری ایسنا پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار استقلال تهران و سپاهان اصفهان اظهار کرد: متاسفانه شرایط جسمی‌ام به گونه‌ای بود که نمی‌توانستم در این نشست حاضرشوم اما به احترام حضار به نشست آمدم.

او گفت: بازی سپاهان و استقلال همیشه جذاب بوده چرا که هر دو تیم برای انجام فوتبال زیبا به میدان می‌روند و ضد فوتبال بازی نمی‌کنند. احترام زیادی برای کادر فنی سپاهان و هوادارانش قائلیم اما برای کسب پیروزی به میدان می‌رویم به طور قطع گروه آنالیز هر دو تیم شناخت کافی را از نوع بازی حریف به دست آورده‌اند و با اطلاعات کامل دو تیم را روانه میدان می‌کنند. به دنبال این هستیم که در آستانه داربی صدر جدول را حفظ کنیم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا ماندن دو مربی تیم استقلال در تهران به خاطر بی‌اهمیت بودن بازی با سپاهان در مقایسه با داربی بوده؟ پاسخ داد: هر بازی استقلال برای 3 امتیازی است. به صدرنشینی در جدول خیلی دلخوش نیستیم و قبل از داربی نیز امید برد داریم. دو مربی ما که در تهران مانده‌اند به خاطر بازیکنانی است که در تهرانند و با آن‌ها تمرین می‌کنند و نمی‌توانیم حتی یک ساعت را نیز از دست بدهیم.

مظلومی در رابطه با بازیکنانی که برای استقلال حاشیه‌سازی می‌کنند و عدم حضور کرار جاسم به خاطر نپرداختن پولش گفت: تمام بازیکنان استقلال تا وقتی که در چارچوب تیم هستند از آن‌ها استفاده می‌شود. کرار نیز ممکن است در بازی فردا استفاده شود شاید هم بازی نکند.