روتیتر

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 315634

  معاون ورزشی باشگاه استقلال می گوید داوری که نسبت به تیم فوتبال استقلال موضع دارد نمی تواند عدالت را در بازی روز چهارشنبه اجرا کند.

  به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری فارس علی نظری جویباری در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره انتخاب یدالله جهانبازی به عنوان داور دیدار استقلال و استقلال خوزستان گفت: از اقدام کمیته داوران برای انتخاب این داور تعجب می کنم. باشگاه استقلال هیچ موضعی نسبت به آقای جهانبازی ندارد اما صحبتهای ایشان در تاریخ پنج مهرماه با خبرگزاری فارس و بیان این جمله که "اشتباهات داوری به ضرر پرسپولیس و به سود استقلال بوده" نشان دهنده موضع وی نسبت به باشگاه استقلال است. سوال من این است که آیا چنین داوری می تواند عدالت را در بازی روز چهارشنبه اجرا کند؟

  وی افزود: ما هیچ وقت به کمیته داوران نمی گوییم چه داوری را برای ما انتخاب کنند اما تقاضا می کنیم تا جهانبازی در این برهه از فصل برای بازیهای استقلال انتخاب نشود و برای این موضوع نیز نامه ای به انضمام مصاحبه ایشان به کمیته داوران ارسال می کنیم. اگر روز چهارشنبه اتفاقی حتی سهوا در این مسابقه رخ دهد همه از چشم ایشان می بینند و در این میان چه کسی پاسخگوی هواداران استقلال و افکار عمومی خواهد بود؟

  استقلال بازی باشگاه استقلال فوتبال کمیته داوران
  • ناشناس
   پاسخ

   سلام، بنده از هم استانی های آقای جهانبازی هستم و از بازیگنان لیگ استان، از نزدیک بسیار با ایشان آشنا هستم، ایشان از طرفداران دو آتیشه پرسپولیس هستند اما از یه بعد دیگه آدم بی انصافی نیستند اما بهر حال طرفدار سرسخت تیم رقیب استقلال هستند،

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها