~~به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری فارس مجید جلالی پس از پیروزی یک بر صفر مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری گفت: امروز در شرایطی فولاد را شکست دادیم که این تیم یکی از بهترین بازی‌هایش را در 7 بازی گذشته انجام داد. در نیمه اول ما بازی پایاپای را انجام دادیم و در نیمه دوم کاملاً برتر و شایسته پیروزی بودیم.

وی ادامه داد: دروازه‌بان ما یک عنصر اساسی در فوتبالمان است. فلاح‌زاده امروز بسیار خوب بازی کرد. او شایسته دعوت به تیم ملی هست.

جلالی با اشاره به بازی‌های فشرده تیمش گفت: در 8 روز 3 بازی سنگین انجام دادیم، یکی از آنها در مشهد بود. ما در تهران با پرسپولیس بازی کردیم، سپس به مشهد رفتیم و در جام حذفی 120 دقیقه بازی کردیم، سپس به تهران آمدیم و مقابل فولاد بازی کردیم. در این 8 روز که 3 مسابقه سنگین داشتیم، 5 بازیکن ما در هر 3 بازی حضور داشتند که جواد نکونام و ابراهیم صادقی دو بازیکن از این پنج بازیکن بودند و امروز هم دیدید که این دو از بهترین‌های تیم ما بودند، بنابراین برای کیفیت بازی به شناسنامه بازیکن نگاه نکنید. باید به عملکرد بازی در میدان نگاه کنید.

وی ادامه داد: غلامرضا رضایی و روزبه شاه‌علیدوست و حامد شیری سه بازیکن دیگر ما بودند که در این سه مسابقه به طور ثابت بازی کردند. نباید به شناسنامه بازیکنان توجه کنیم.

جلالی در مورد اعتراض اسکوچیچ به داوری مسابقه گفت: من فکر می‌کنم یکی از بی‌نقص‌ترین داوری‌ها انجام شد. شاید هم داور می‌توانست یک بازیکن فولاد را اخراج کند. بازیکنان فولاد خطاهای مکرری را بر روی ترابی انجام دادند و در 5 دقیقه 3 خطای شدید روی این بازیکن انجام دادند.

سرمربی سایپا در مورد اینکه همچنان سایپا جزو مدعیان لیگ خواهد بود یا نه، گفت: ما باید در عمل این مسئله را ثابت کنیم. اکنون یک تیمی داریم که تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه است و می‌خواهیم این روند را حفظ کنیم. البته لیگ بیست و چند روز تعطیل می‌شود. این تعطیلی کیفیت بازی‌ها را پایین می‌آورد.