~~به گزارش پارس ، به نقل از خبرگزاری فارس تونی اولیویرا سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس گفت: پرسپولیسی‌ها لیگ را خوب شروع نکردند اما به هر حال فردا ما بازی سختی مقابل پرسپولیس در پیش داریم و باید بگویم که آنها بازیکنان خوبی دارند اما ما کار خودمان را انجام می‌دهیم و سعی می‌کنیم با گرفتن 3 امتیاز از بازی بیرون بیاییم.

وی درباره رودررو شدن دو مربی خارجی در بازی فردا افزود: به هر حال برانکو سرمربی تیم ملی ایران بوده و با لیگ ایران آشناست و قطعاً مردم ایران هم برای او احترام خاصی قائل هستند اما باید بگویم که بازی فردا برای هر دو تیم بازی مهمی است. هر چند که کسی به من اولتیماتومی نداده است.

سرمربی تیم تراکتورسازی تصریح کرد: همه تمرکز من روی بازی فردا با پرسپولیس است و در جریان حل مشکلات باشگاه نیستم. من کارهای فنی را انجام می‌دهم و برای بازی فردا هم یک آنالیز متفاوت انجام دادیم. قطعا جایگاه پرسپولیس در جایی که باید باشد نیست و ما سعی می‌کنیم فردا نقاط قوت این تیم را از کار بیندازیم.

وی تصریح کرد: ما در اکثر بازی‌ها نتوانستیم انتظارات هواداران‌مان را برطرف کنیم به همین دلیل برای بازی فردا همه تلاش‌مان را خواهیم کرد تا بتوانیم روز خوبی برای هواداران‌مان رقم بزنیم.

اولیویرا در پایان خاطرنشان کرد: بعد از بازی با پرسپولیس راهی پرتغال خواهم شد تا به کارهایم برسم.