به گزارش پارس به نقل از ایسنا، مامور رسیدگی به واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در جمع خبرنگاران در واکنش به این اظهار نظر که تا ۲۰ فروردین دو باشگاه استقلال و پرسپولیس واگذار می شوند تاکید کرد: این موضوع منطقی نیست و شرایط هم گواه همین است.

معاون پارلمانی، حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان درباره گزینه های مالکیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تصریح کرد: هر کسی امکان دارد این باشگاه ها را بخرد اما موضوع اصلی برای ما نوع و شرایط واگذاری است.

خادم با بیان اینکه برای واگذاری نگرانم، یادآور شد: موضوع را به طور جدی پیگیری کردیم. واگذاری دو باشگاه برای ما اهمیت دارد. طرح این مسئله در هیات دولت پیگیری می شود و بیانگر پشتکار ماست. واگذاری دو باشگاه در دستور کار هیات دولت قرار گرفته است، قبل از این بارها بحث واگذاری مطرح شده بود که عملی نشد. اما حضورمان در هیات دولت و پیش از آن شورای واگذاری خصوصی سازی نشان دهنده جدیت وزارت ورزش و جوانان است.

مامور رسیدگی به پرونده واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با تاکید بر اینکه به هر شکلی نمی خواهیم واگذاری انجام بگیرد خاطرنشان کرد: ما نمی خواهیم مشکلات چند برابر شود. پیگیری های ما مانند کسی است که فرزندش می خواهد از خانواده جدا شود باید همه چارچوب ها و محیط امن را در نظر گرفت. نگاه ما به استقلال و پرسپولیس به این گونه است.

او ادامه داد: با توجه به اینکه این موضوع در دولت مطرح شده یک پروسه زمان بر است که با توجه به اتمام فصل و آغاز فصل نقل و انتقالات می تواند ایجاد نگرانی کند. از هیات دولت و کارگروه می خواهیم جلسات مستمری داشته باشند و به جمع بندی برسند. امروز هم در سطح معاونان وزارت ورزش، اطلاعات، کشور و دادگستری و همچنین سازمان دادگستری جلسه ای داشتیم و قرار شد به جمع بندی برسیم و نتیجه به اطلاع وزرا برسد. امیدوارم در این هفته موضوعات حل شود.

به گزارش ایسنا، ماجرای واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی سالهاست که مطرح شده و هر بار به دلایلی منتفی شده که به نظر می رسد دولت جدید قصد دارد این موضوع را عملی کند.