به گزارش پارس نیوز، 

 رضا الفت نسب سخنگوی اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی دبیر جشنواره وب و موبایل ایران در نشست خبری امروز  با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره این جشنواره از  حمایت  دولت از کسب و کارهای اینترنتی خبر داد و گفت:‌وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات، ستاد دانش بنیان معاونت علمی ریاست جمهوری، مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت بازرگانی، اتحادیه کشور کسب و کارهای اینترنتی، اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، سازمان فناوری اطلاعات شهر تهران، اتاق اصناف تهران، اتاق بازرگانی و فرابورس از جمله حامیان معنوی این دوره از جشنواره هستند.

در ادامه این نشست،شایان شلیله، دبیر انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی تهران نیز با اشاره به آغاز ثبت نام جشنواره وب و موبایل از یکم مهر ماه 1397، اظهار داشت: یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران با حضور وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌های ایرانی آغاز شده است و تا آخر آبان ماه ادامه دارد.

شلیله افزود: جشنواره وب از نظر اجرا به سطح استاندارد نزدیک شده است و فرایندهای ثبت نام و رأی گیری همچون سال گذشته انجام می شود. داوری مردمی سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها از 5 آذر آغاز شده و داوری تخصصی نیز از 1 آذر کلید می خورد.

دبیر انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی تهران تصریح کرد: نامزدها در 1 بهمن معرفی می‌شوند و و برگزیدگان در مراسم اختتامیه در تاریخ 25 بهمن و 26 بهمن در کنفرانس سالانه وب و موبایل ایران معرفی می‌شوند.

شلیله از شرکت 444 وب سایت در 10 روز نخست ثبت نام خبر داد و گفت:‌ 150 وب سایت جدید در جشنواره ثبت نام کرده‌اند و 54 اپ جدید ios داریم. ثبت نام اپ های اندروید از طریق کافه بازار انجام می‌شود که هنوز آغاز نشده است.