به گزارش پارس نیوز، 

خیلی از افراد بیشتر از قبل به خریدن تلفن های همراه به روز روی آورده اند اما پیدا کردن یک چارچوب برای خرید تلفن همراه در بازار آشفته واقعا سخت می باشد.

ما می دانیم که چه تلفن های همراهی جز محبوب ترین ها در تاریخ می باشند.سورپرایزهای زیادی در این لیست وجود دارد که می تواند نظر شما را به خود جلب کند.اما کدام تلفن های همراه بیشترین فروش را در دهه گذشته داشته اند؟ ما می خواهیم ۵ مورد از این تلفن های همراه را معرفی کنیم.

گلکسی S3 و iPhone 5 هفتاد میلیون فروش

هر دوی این تلفن های همراه حدودا مقدار ۷۰ میلیون دستگاه فروش داشته اند.متاسفانه این دو گوشی نتوانسته اند  به عدد ۱۰۰ میلیون برسند ولی باز هم این مقدار فروش در نوع خود بی نظیر می باشد.هر دوی این تلفن های همراه دارای پردازنده یکسانی می باشند.

 

 

 

این تلفن همراه پرچم دار سامسونگ در سیستم عامل اندروید جز پر فروش ترین و محبوب ترین تلفن همراه محسوب می شود و در مورد اپل هم iPhone تلفن همراه iPhone 5 جز بهترین گوشی های این شرکت به حساب می آید.

 

 

 

 

 

 

iPhone 7  و iPhone 7 Plus : 78 میلیون فروش

قبل از اینکه کسی چیزی بگوید ، این رتبه فقط برای تلفن های همراه اپل می باشد.

در این رتبه iPhone 7 قرار می گیرد که با این تلفن همراه توانست بازار را قبضه کند. باتری مناسب ، فضای داخلی خوب همگی می تواند دلیل قرار گیری این تلفن همراه در این رتبه باشد.

گلکسی S4 : 80 میلیون فروش

سامسونگ برای تکمیل تلفن همراه S3 خود این تلفن همراه جذاب را به بازار عرضه کرد و توانست مخاطبان بسیاری را به سمت خود جذب کند.

 

 

نوکیا ۵۲۳۰ : ۱۵۰ میلیون فروش

فکر کنیم شگفت انگیز ترین گزینه در این تلفن های همراه نوکیا ۵۲۳۰ می باشد ، درست است که این تلفن همراه Wifi ندارد ولی باز هم فروش بی نظیر خود را داشته است.

این تلفن همراه در سال ۲۰۰۹ به بازار عرضه شد و دارای سیستم عامل سیمبین بود.

 

 

iPhone6  و iPhone 9 Plus : 220 میلیون فروش

اگر تلفن همراه S4 جز گوشی های پرچم دار سامسونگ بود ، این تلفن همراه هم در بخش اپل جزء گوشی های پرچم دار و قدرتمند این شرکت محسوب می شود.