به دلیل شیوع کرونا امکان سفر به عراق و زیارت کربلا در محرم امسال وجود ندارد. علاقمندان میتوانند از طریق لینک زیر امام حسین (ع) را در ایام محرم زیارت کنند.


به گزارش خبرنگار مهر، مؤسسه رسانه دیجیتال حضرت امام حسین (علیه السّلام) وابسته به آستان قدس حسینی از آغاز ثبت نام «زیارت به نیابت» برای مشتاقان زیارت حضرت امام حسین (علیه السّلام) در اولین روز ماه محرم الحرام خبر داد.

این طرح با هدف بهره‌مندی مؤمنان در تمامی نقاط جهان از ثواب زیارت حضرت امام حسین (علیه السّلام) در اولین روز ماه محرم الحرام اجرا می‌شود و در این راستا تمامی هماهنگی‌ها با واحد خادمان سادات حرم مطهر صورت گرفته است.

محدودیتی در درخواست زیارت به نیابت وجود ندارد و هر شخصی می‌تواند از طریق صفحه برای اموات و بستگان خود نیز درخواست زیارت کند ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه نوزدهم مرداد ماه آخرین مهلت جهت درخواست زیارت به نیابتی است و پس از آن تمامی اسامی به واحد خادمان سادات حرم منتقل می‌شود تا زیارت به نیابت از درخواست کنندگان انجام شود.

علاقه مندان و مشتاقان به زیارت می‌توانند از طریق لینک https://imamhussain.org/persian/enaba زیارت نیابتی خود را ساعت ۱۰ صبح امروز سه شنبه نوزدهم مرداد ماه ثبت نمایند.