فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «گوهرشاد»، «قیام»، «همه جا با هم»، «یاسین»، «کفش‌های پاره»، « امیرکبیر »، «حریف دل»، «دروازه بان»، «زنده باد ناراسیم‌ها ردی»، «خبرنگار خارجی»، «فونان»، «کاراگاه کونان»، «ماشین شگفت انگیز»، «نبات»، «بازگشت بورسالینو»، «بادی که در مرغزار وزید»، «نقش دل»، «کنترل زمان، «برنی دلفین»، «هندوستان آزاد»، «آدم برفی»، «آخرین فرمانروا»، «نجات یافتگان»، «پرستار تصادفی»، «دلاوران کوچه دلگشا»، «اورست: فتح بی پایان»، «دو دو تا چهار تا»، «غلاف تمام فلزی»، «کشتی آنجلیکا»، «دشت باز»، «خاکستری و راز‌های فصل زمستان»، «تنها در خانه ۲»، «غلامرضا»، «پسربچه‌ای با دوچرخه»، «پینوکیو عامو سردار و رییسعلی»، «در حلقه»، «گشتی ها»، «جلباب» و «تپه آدم برفی» پنج‌شنبه و جمعه ۱۸ و ۱۹ دی ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک سیما

فیلم تلویزیونی «گوهرشاد» به کارگردانی «بهرام بهرامیان»، پنج‌شنبه ۱۸ دی ماه ساعت ۲۳:۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

داستان این فیلم در سال ۱۳۱۹ می‌گذرد و درباره زندگی دختری به نام مهربانو است که در فرانسه درس خوانده و پس از بازگشت به ایران به دلیل ناآشنایی از وضعیت کشور و آداب رسوم آن دچار بحران شدیدی می‌شود که ...

هلیا امامی ، میترا حجار، بیتا فرهی، رضا یزدانی، حسین یاری، سیما تیرانداز، کامران تفتی، پوریا پورسرخ در فیلم تلویزیونی «گوهرشاد» هنرنمایی کرده‌اند.

**************************************************

فیلم تلویزیونی «قیام» به کارگردانی «محمدرضا ورزی»، جمعه ۱۹ دی ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

داستان این فیلم در خصوص جریانات سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی در دوره سلطنت محمدرضا پهلوی است و به وقایع مهم تاریخی همچون ۱۷ شهریور، کشتار کفن پوشان ورامین، کودتای ۲۸ مرداد، منزل حضرت امام خمینی (ره) در قم، کمیته ضد خرابکاری و ... پرداخته شده است.

حسین نورعلی، امیریل ارجمند، سعید نیکپور و شکرخداگودرزی در فیلم تلویزیونی «قیام» بازی کرده اند.

**************************************************

شبکه دو سیما

فیلم تلویزیونی «همه جا با هم» به کارگردانی «آرتور لندن»، پنج‌شنبه ۱۸ دی ماه ساعت ۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: لارن دختر نوجوانی است که پس از مرگ پدر و مادرش باید از برادر کوچکترش هاروی و مادربزرگش مراقبت کند. لارن دونده مستعدی است و یک کارگزارِ سودجو قصد دارد او را راضی کند تا بورسیه یک دانشگاه را بپذیرد. با این شرایط باید مادربزرگش را به خانه سالمندان بفرستند و برای هاروی هم خانواده‌ای پیدا کنند که سرپرستی او را به عهده بگیرند. مادربزرگ نامه‌ای قدیمی مربوط به ۵۰ سال پیش از پدربزرگ را به هارویِ خیال پرداز می‌دهد و هاروی هم با آن نامه با تصور زنده بودن پدربزرگ که سال‌ها پیش آن‌ها را رها کرده و دیگر سراغی از آن‌ها نگرفته است عازم ماداگاسکار می‌شود تا او را پیدا کند. او پای پیاده راه می‌افتد و لارن هم او را دنبال می‌کند. آن‌ها راه زیادی را طی می‌کنند و اتفاقات زیادی تجربه می‌کنند، اما پدربزرگ را پیدا نمی‌کنند. آن‌ها روبی (پدربزرگ) را پیدا نمی‌کنند، ولی.

سارا استوارت، بل پاولی و دیانا کوئیک در این فیلم بازی کرده‌اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «یاسین» به کارگردانی «حامد امرایی»، پنج شنبه ۱۸ دی ماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

این فیلم درباره یاسین پسر نوجوانی است که با وجود داشتن سن کم، با صوت بسیار زیبا قرآن را تلاوت کرده و همچنین به مفاهیم قرآنی و تفسیری نیز تسلط خوبی دارد. همین مساله باعث شده پدر یاسین که مرد متظاهر و خودنمایی است، دائم او را در مجالس مختلف با حضور مسئولین و سران مملکتی ببرد تا از این راه رانت‌هایی برای پیش بردن مقاصد و زد و بندهایش به دست بیاورد. یاسین که از این ماجرا بسیار ناراحت است، هر بار به بهانه‌ای سعی می‌کند از زیر بار این ماجرا شانه خالی کند، اما پدر که مرد بسیار تندخود و بداخلاقی نیز هست، او را مجبور به شرکت در مجالس مختلف می‌کند. این وضعیت ادامه دارد تا این که روزی یاسین به روستای پدربزرگش که در کوه‌های شمال قرار دارد می‌رود. وی در آنجا با رفتن به آبادی‌ای در بالای کوه، پیش پیرمرد عارف و باتقوایی که طبیب روستائیان نیز می‌باشد رفته و ...

حمید فرخ نژاد ، پریوش نظریه، حسین سلیمانی، یوسف مرادیان و رضا توکلی در فیلم سینمایی «یاسین» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

**************************************************

فیلم تلویزیونی «کفش‌های پاره» به کارگردانی «وحید پاکزاد»، جمعه ۱۹ دی ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: دختر بچه‌ای به نام شادی که ارتباط عاطفی بسیار قوی با پدربزرگش دارد، با سوال بزرگی به نام مرگ مواجه می‌شود، پدر بزرگ در جواب به سوال شادی که زمان مرگ او را می‌پرسد، زمان مرگ را به شوخی وقتی اعلام می‌نماید که کفش هایش پاره شوند. از آن به بعد شادی درگیر کفش‌های پدربزرگ می‌شود تا مبادا به آن‌ها آسیبی برسد. در طی اتفاقی یک لنگه از کفش پدر بزرگ پاره می‌شود. شادی سریعا کفش را به کفاشی برای تعمیر می‌سپارد. پدربزرگ نیز به علت عارضه قلبی روانه بیمارستان می‌شود. زمانی که شادی برای پس گرفتن کفش به کفاشی می‌رود متوجه می‌شود که کفاش فوت کرده است. او به کمک پسر همسایه به دنبال آشنایی که بتواند کفش را به آن‌ها پس دهد به منزل او و حتی مراسم ختم او می‌رود، اما ...

جهانبخش سلطانی، الهام رضایی و امین زارع در فیلم تلویزیونی «کفش‌های پاره» بازی کرده اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «امیرکبیر» به کارگردانی «سعید نیک پور»، شنبه ۲۰ دی ماه ساعت ۰۰:۲۵ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

فیلم روایتگر داستان زندگی امیرکبیر، صدراعظم ناصرالدین شاه و تلاش و فعالیت‌های او در راستای اصلاح امور کشور می‌باشد. در نهایت و به دلیل اینکه اقدامات امیرکبیر به مذاق بسیاری از درباریان و اطرافیان شاه خوش نمی‌آید، با دسیسه چینی موفق می‌شوند حکم قتل او را از ناصرالدین شاه گرفته و وی را در حمام فین کاشان به شهادت برسانند.

سعید نیک پور، ایرج راد، فخری خوروش، زنده یاد پرویز پورحسینی، رضا فیاضی و ژاله علو در فیلم سینمایی «امیرکبیر» هنرنمایی کرده اند.

**************************************************

شبکه سه سیما

فیلم سینمایی «حریف دل» به کارگردانی «رضا گنجی»، پنج‌شنبه ۱۸ دی ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهید دید: سعید در حال گذراندن کلاس کنکور است. او دور از چشم خانواده به ورزش ادامه می‌دهد، چون خانواده اش با این کار او مخالف هستند. روز آزمون فرا می‌رسد، اما در همان روز هم قرار است مسابقات نهایی قهرمانی برگزار شود و وسعید، ناگزیر است میان شرکت در آزمون و بازی در مسابقات نهایی یکی را انتخاب کند...

شاهد احمدلو، بیتا بخشش، رشید بهنام، ستاره اسکندری و محسن قنبر در فیلم سینمایی «حریف دل» بازی کرده اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «دروازه بان» به کارگردانی «مارکوس اچ روزنمولر»، پنج‌شنبه ۱۸ دی ماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این این فیلم با بازی دیوید کراس، فرایا ماوار و جان هنشاو خواهیم دید: برت تراتمن سرباز آلمانی است که در جنگ جهانی دوم در حمله به بریتانیا، پس از قتل عام تعداد قابل توجهی از انگلیسی‌ها و گرفتن نشان مدال افتخار، اسیر انگلیسی‌ها می‌شود. مدت زیادی نمی‌گذرد که استعداد او در فوتبال به عنوان دروازه بان شناخته می‌شود و جک که تیم فوتبال شهر را مربیگری می‌کند پس از درخواست از اردوگاه، از برت می‌خواهد تا در تیمش به عنوان دروازه بان بازی کند. در ابتدا تیم انگلیسیِ جک، به خاطر آلمانی بودن برت و اعتقاد به این که او دشمن است، با او مخالفت می‌کنند. خانواده جک و دخترش مارگارت، مخالف تصمیم جک هستند، اما در نهایت مجبور می‌شوند به خاطر بٌرد در مسابقات، حضور برت را در تیم بپذیرند. آتش بس در جنگ اعلام می‌شود و قرار می‌شود اٌسرا در کارگاه‌های شهر پس از جبران خسارات وارده از جنگ و حمله آلمان، آزاد شوند. به همین خاطر جک، برت را به مغازه اش می‌برد که ... .

**************************************************

فیلم سینمایی جدید «زنده باد ناراسیم‌ها ردی» به کارگردانی «سارندار ردی»، جمعه ۱۹ دی ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی آمیتاب باچان، چیرانجیوی و سوییپ خواهید دید: ناریسیم‌ها ردی یک مرد مبارز و جنگجوی روستا زاده است. او از قلب افراد مستضعف و فقیر برخاسته است و سودای گرفتن حق و حقوق مظلومان را دارد. در سال ۱۸۴۶ انگلستان که کشور هند را جزو مستعمره خود قرار داده بود در این کشور اصلاحات ارضی انجام داد و این تصمیم بزرگ زندگی مردم ضعیف و کشاورزان را کاملا تحت تاثیر قرار داد و زندگی اکثر مردم رو به نابودی رفت. ناریسیم‌ها در همین زمان به هواخواهی مردم مستضعف برخواست. او قدرت اعتراض و قیام را به مردم داد و رهبری معترضین را به عهده گرفت. تا حد زیادی ناریسیم‌ها قدرت نفوذ در رفتار و عملکرد مردم را یافت و با گذشت مدت زمان کوتاهی از رهبری اش، از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار شد که ...

**************************************************

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «خبرنگار خارجی» به کارگردانی «آلفرد هیچکاک»، پنج‌شنبه ۱۸ دی ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی جوئل مک‌کری، لارین دی و هربرت مارشال آمده است: در آستانه آغاز جنگ جهانی دوم، یک خبرنگار تلاش می‌کند مأمور آلمان‌ها در لندن را لو دهد که ...

**************************************************

فیلم سینمایی جدید «فونان» به کارگردانی «دنیس دو»، جمعه ۱۹ دی ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی برنیس بجو، لویی گارل و کولت کیفر آمده است: در دهه ۱۹۷۰ میلادی و در طول جنگ داخلی کامبوج، خمر‌های سرخ تحت تفکرات کمونیستی به دنبال تشکیل کشور و جامعه‌ای کاملا کارگری هستند. آن‌ها خانواده‌ها را از مناطق زندگی خود به مناطق دیگر کوچ می‌دهند تا به عنوان کارگر در مزارع حکومتی کار کنند. یکی از خانواده‌ها در این مسیر سخت فرزند کوچک خود را میان ازدحام گم می‌کنند. مادر و پدر در سال‌های تبعید و کار سخت بار‌ها تلاش کردند که از اردوگاه فرار کنند تا پسر خود را بیابند، اما موفق نمی‌شوند.

**************************************************

شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی «کاراگاه کونان» به کارگردانی «یوزورو تاچی واکا»، پنج‌شنبه ۱۸ دی ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در این انیمیشن با بازی تارا فارایا، میگومی هایاشیبارا و ریکیا کومویا خواهیم دید: کونان یک پسر دبیرستانی است که خیلی خوب می‌تواند مسائل را تحلیل کند او در واقع یک کاراگاه تمام عیار است که کسانی او را مسموم کرده اند و او به صورت یک بچه در آمده است وقتی ساختمانی که قرار است اجلاس در آن برگزار شود منفجر می‌شود کونان وارد عمل می‌شود تا عاملین را پیدا کند. ولی قبل از هر کاری موری کاگارو دستگیر می‌شود و همه چیز گردن او می‌افتد در حالی که او بی گناه است. کونان سعی می‌کند که حقیقت مطلب را بفهمد او متوجه می‌شود که شخصی به نام هاموفوکازو که قرار بوده قاضی شود به ناگاه اخراج شده و بعد هم در بازجویی خودکشی کرده است و ... .

********************************************

فیلم سینمایی «ماشین شگفت انگیز» به کارگردانی «رالف ون ایجیک»، جمعه ۱۹ دی ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی بس کیجزر، کلودیا کانی، ارنست لا و تیم د زوارت خواهیم دید: پسری نوجوان به نام تیبور با پدرش و یک ربات به نام تیم زندگی می‌کند. مادر تیبور فوت شده و تنها همدم و دوست تیبور همین ربات است. تیم مربوط به اولین سری تولید ربات است و حالا پس از سال‌ها خراب و پیر شده است و دیگر قابل تعمیر نیست. پدر تیبور یک ربات جدید می‌خرد و تیم را به کارخانه بازیافت تحویل می‌دهد، اما تیبور حاضر نیست تیم را رها کند و مخفیانه وارد کارخانه می‌شود و تیم را از آنجا بیرون می‌آورد. او قصد دارد سازنده اصلی تیم که یک نابغه بوده را پیدا کند تا شاید بتواند تیم را تعمیر کند و از مرگ نجات دهد. تیبور با راهنمایی مرد تعمیرکار صاحب قبلی تیم را می‌یابد و در آنجا با یک مادر و دختر آشنا می‌شود. دختر به تیبور و تیم کمک می‌کند تا به کنار دریا بروند. چون مخترع و سازنده تیم در یک ساختمان قدیمی فانوس دریایی کنار دریا زندگی می‌کرده است. از طرفی مامور‌های کارخانه بازیافت هم به دنبال پیدا کردن آن‌ها هستند. بالاخره ... .

********************************************

فیلم سینمایی جدید «نبات» به کارگردانی «پگاه ارضی»، جمعه ۱۹ دی ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

این فیلم درباره شخصی به نام سعید است که یک مهندس است که با دختر دوازده ساله اش نبات به تنهایی زندگی می‌کنند. سال‌ها قبل همسر او دچار سانحه شده و فوت کرده است. ولی سعید توانسته جای مادر را برای نبات بگیرد و زندگی آن‌ها با هم خیلی خوب است. نبات بجز درس خواندن در یک کارگاه سفال سازی مشغول است و در خانه هم کار می‌کند تا این که زنی حدود چهل ساله به نام رویا وارد کارگاه می‌شود و به نبات نزدیک می‌شود و نبات از او نزد پدرش حرف می‌زند؛ و یک بار هم او را به خانه می‌آورد که موجب عصبانیت سعید را فراهم می‌کند سعید او را از دور می‌بیند و متوجه می‌شود که همسرش سایه است که از خارج برگشته و او که تا به حال به دروغ به نبات گفته که مادرش مرده است حال و روزش به هم می‌ریزد که این قضیه را چطور می‌تواند حل کند. او بار‌ها با سایه حرف می‌زند و ... .

شهاب حسینی، نازنین فراهانی و ستایش محمودی در فیلم سینمایی «نبات» ایفای نقش کرده اند.

**************************************************

شبکه نمایش

فیلم سینمایی «بازگشت بورسالینو» به کارگردانی «ژاک دری»، پنج شنبه ۱۸ دی ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی آلن دلون، ریکاردو کوچولا و کلاودین اوجر خواهید دید: اوایل دهه ۱۹۳۰ است. روچ سیفرددی و فرانسوا کاپلا، که در مشارکتی به بهترین دوستان تبدیل شدند، در راس جرایم سازمان یافته در مارسی قرار گرفته اند. پس از مدتی کاپلا به قتل می‌رسد. سیفرددی می‌فهمد که این قتل توسط تاجر بین المللی جیووانی ولپونه، که تازه وارد مارسی شده است، انجام شده و ...

********************************************

فیلم سینمایی «بادی که در مرغزار وزید» به کارگردانی «کن لوچ»، پنج شنبه ۱۸ دی ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی کیلین مورفی و پاتریک دلانسی و لیام کانینگام خواهید دید: دو برادر که برای مبارزه با بریتانیایی‌ها به ارتش جمهوری خواه ایرلند پیوسته اند، پس از چندی، بر سر انتخاب خط مشی دست یابی به استقلال دچار اختلاف می‌شوند و ...

********************************************

فیلم تلویزیونی «نقش دل» به کارگردانی «جهان دخت خادم المله»، پنج شنبه ۱۸ دی ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

«نقش دل» روایت گر قصه ا‌ی فانتزی از سفر یک زوج جوان به زمان‌های گذشته و ارتباط با برخی فرهنگ‌ها و رسوم ایرانی در آن دوره است. شهرزاد و فرید زوج جوانی هستند که هر دو در حوزه صنایع دستی و هنر‌های ایران زمین یعنی نقوش قالی و کاشی کاری فعالیت دارند. آن‌ها در اثر یک اتفاق و ورد به یک عمارت قدیمی هر دو به چندین سال گذشته رفته و در قالب یک زوج در آستانه ازدواج به نام‌های رعنا و محمدعلی قرار می‌گیرند.

بیتا سحرخیز و کاوه خداشناس بازیگران این فیلم هستند.

********************************************

فیلم سینمایی «کنترل زمان» به کارگردانی «دیوید ون ایسن»، پنج شنبه ۱۸ دی ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان فیلم با بازی وینی جونز، شان آستین و ایوانا میلیچویچ؛ در مورد دانشمندی است که نقشه سرقت از یک بانک را بر اساس جدیدترین اخطراعش (تلفن همراه) طراحی می‌کند که ... .

********************************************

فیلم سینمایی «برنی دلفین» به کارگردانی «کرک هریس»، پنج شنبه ۱۸ دی ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی تری امرسون و مارتی پول؛ داستان درباره خواهر و برادری است که با دلفینی به نام برنی دوست هستند و در ساحل جزیره برای خود کمپی برای تفریح درست کرده اند. روزی آن‌ها متوجه حضور افرادی ناشناس در ساحل می‌شوند که درباره ساخت و ساز‌های غیر قانونی (کارخانه شیمیایی) در ساحل مشغول گفتگو هستند. این فعالیت‌ها برای محیط زیست و جانوران آبی زیانبار است. همزمان، دلفین آن‌ها نیز که در ساحل گرفتار شده و از خانواده اش دور افتاده، در زیستگاه آبزیان پیدا می‌شود، در حالی که بر روی پوستش سوختگی‌هایی به وجود آمده و تحت درمان قرار دارد. آن‌ها سعی دارند تا پدرشان را که گمان می‌کند هدف از این ساخت و سازها، ساخت یک پارک آبی رویایی است، و با همان شرکت همکاری دارد، متقاعد کنند که آن‌ها دروغ می‌گویند که ...

********************************************

فیلم سینمایی «هندوستان آزاد» به کارگردانی «ویجی کریشنا آچاریا»، پنج شنبه ۱۸ دی ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی آمیتاب باچان ، عامر خان، کاترینا کایف، فاطمه ثنا شیخ، لوید اوون، محمد زیشان ایوب، رونیت روی و سوپریا پاتاک؛ درباره دختری به اسم ظفیرا است که در دوران کودکی پدر و مادر خود را توسط فرد انگلیسی به نام کلایو از دست می‌دهد. در آن لحظه خدابخش او را نجات می‌دهد، بعد یازده سال خدابخش و ظفیرا با تیم خود انگلیسی‌ها را غارت می‌کنند و به مردم هند کمک می‌کنند بعد در مخفی گاه خود پنهان می‌شوند برای پیدا کردن مخفی گاه از فرنگی که یک خبرچین حرفه‌ای است کمک می‌گیرند تا آن مخفی گاه را نشان آن‌ها دهد او هم با حیله‌گری وارد گروه آن‌ها می‌شود و از اعتماد آن‌ها سوءاستفاده می‌کند و زندگی شان را بهم می‌ریزد و ...

********************************************

فیلم سینمایی «آدم برفی» به کارگردانی «داوود میرباقری»، پنج شنبه ۱۸ دی ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

«آدم برفی» روایت عباس خاکپور است که بعد از چند حرکت شکست خورده برای گرفتن ویزای آمریکا، به پیشنهاد یک دلال ایرانی تغییر چهره داده و به ظاهر یک زن درمی آید و ... .

اکبر عبدی، داریوش ارجمند، پرویز پرستویی، آزیتا حاجیان و زنده یاد مهدی فتحی در فیلم سینمایی «آدم برفی» هنرنمایی کرده اند.

********************************************

فیلم سینمایی «آخرین فرمانروا» به کارگردانی «نیلز گاوپ»، پنج شنبه ۱۸ دی ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی اسماند برد ایک، اندراس دالبرگ و الگ الگسم خواهیم دید: در سال ۱۲۰۶، جنگ داخلی در نروژ اوج می‌گیرد و پسر نامشروع پادشاه که نیمی از قلمرو پادشاهی می‌خواهند او بمیرد، توسط دو مرد در یک مکان مخفی محافظت می‌شود که ...

********************************************

فیلم سینمایی «نجات یافتگان» به کارگردانی «جان بورمن»، جمعه ۱۹ دی ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی جان ویت، برت رینولدز و ند بیتی؛ درباره لوییس است که به اتفاق سه تن از دوستانش، ادا، بابی و درو به دهکده‌ای کوهستانی سفر می‌کنند تا مسیر یک رودخانه وحشی را طی کنند، اما ...