به گزارش پارس نیوز، 

طی مراسمی با حضور محمد سرشار مدیر شبکه کودک و دیگر مدیران این شبکه، مرحله تولید اولین فصل مجموعه پویانمایی ببعی در ۲۶ قسمت ۷ دقیقه‌ای آغاز شد.

در این مراسم، سرشار اظهار داشت: این نخستین بار است که دکتر علی‌عسکری، رییس سازمان صداوسیما، اجازه انیمیشن‌سازی را به شبکه کودک داده است و امیدواریم شبکه از این آزمون سربلند بیرون بیاید.

 

مدیر شبکه کودک ادامه داد: از امروز، کانال پویا وارد یک چالش دشوار برای تولید ۱۸۲ دقیقه پویانمایی کات‌اوت در ۶۰ روز می‌شود تا از ۲۵ بهمن ماه سال جاری، پخش آن آغاز شود.

وی در ادامه گفت: تجربه تهیه‌کننده و کارگردان جوان این مجموعه در تولید پویانمایی بسیار محبوب «اتل متل یه جنگل» سرمایه‌ای گرانبها برای تولید مجموعه ببعی است و با تحقیق و توسعه صورت گرفته در تکنیک کات‌اوت، فرزندان خردسالمان بیننده شگفتی دیگری در صنعت انیمیشن ایران خواهند بود.

وی در پایان گفت: تولید پویانمایی با سرعت بالا همزمان با حفظ استانداردهای هنری، به کاهش دوره سرمایه‌گذاری و کاهش هزینه‌های تولید می‌انجامد و لازمه این کار، تولید صنعتی انیمیشن با کنترل پروژه دقیق است.

مجموعه پویانمایی «ببعی» ویژه بینندگان خردسال کانال پویا است که توسط شیوا حاجیانی و مهدی مداحی گیوی نوشته شده و حسین صفارزادگان کارگردانی و محمدمهدی مشکوری تهیه‌کنندگی آن را برعهده دارند.

انتهای پیام/