به گزارش پارس نیوز، 

بعضی از زنان اغلب مردانی را انتخاب می کنند که برایشان پدر شوند و نه همسر. ملانیا ترامپ بانوی اول آمریکا را نیز از این دسته زنان شمرده می شود. این موضوع در کتاب جدید نینا برلی به نام «دستبند طلایی :راز زنان تاریخی ترامپ» دقیقا ذکر شده است. به گفته نویسنده، ملانیا، ترامپ را انتخاب کرد که 24 سال از او بزرگتر بود، زیرا نیاز به یک «پدر» داشت تا از او محافظت کند.

چرا ملانیا با ترامپ ازدواج کرد؟

نویسنده در این کتاب زندگی عجیب و غریب همه زنان ترامپ را تجزیه و تحلیل کرد. او به نقل از یک دوست خانوادگی در مورد زن سوم ترامپ(ملانیا) نوشت: ملانیا دختر طراح لباس کودک و راننده ماشین های سنگین با ترامپ ازدواج کرد چون تمایل داشت شخصی مانند پدرش قدرتمند از او محافظت کند.

برلی می نویسد، دونالد ترامپ و ویکتور کناوس (پدر ملانیا) تنها چند سال اختلاف سنی دارند و به نظر می رسد از نظر اخلاقی و ظاهری بسیار شبیه هم می باشند، هر دو چاق و جنگجو.

چرا ملانیا با ترامپ ازدواج کرد؟

چرا ملانیا با ترامپ ازدواج کرد؟

ملانیا تلاش زیادی کرده تا خصوصیات ترامپ را به پدرش شبیه تر کند. او نیاز به یک حامی دارد تا احساس امنیت کند. او می خواست تا مدام‌العمر خودش و خانواده کوچکش در آرامش باشند اما با بی آبرویی‌ها و رسوایی هایی که هر روزه از دونالد بر ملا می شود تمام رویاهای ملانیا نقش بر آب خواهد شد. نویسنده معتقد است در حال حاضر رابطه این زن و شوهر کاملا مستقل و جدا از هم هست هر چند که ترامپ آن را انکار می کند.

به هر حال شخصی که قبلا از همراهان بانوی اول بوده است، تایید می کند که زندگی در کاخ سفید برای ملانیا بسیار دشوار است و هر چند وقت یکبار، گردباد، آرامش او را بهم می زند.

چرا ملانیا با ترامپ ازدواج کرد؟

به نظر نویسنده دنیای ملانیا بسیار بسیار کوچک است و به فاصله زمینی که کفشهای زیبایش روی آن قرار می گیرد تا سقف بالای سرش است. این کتاب بعد از انتشار واکنش زیادی را در کاخ سفید به همراه داشت. سخنگوی ملانیا پس از انتشار شروع به تکذیب کرد و گفت که این زوج هیچ مشکلی با هم ندارند و این در حالی است که خود ملانیا در مصاحبه با کانال مطرح آمریکایی اعتراف کرد زندگی در کاخ سفید محدودیت هایی دارد و بسیار دشوار است.

انتهای پیام/