به گزارش پارس نیوز، 

محمد سلوکی مجری و تهیه کننده تلویزیون درباره برنامه جدید خود در شبکه دو گفت: در حال پشت سر گذاشتن مراحل پیش تولید یک برنامه عصرگاهی با نام «فرکانس» هستیم که به زودی به روی آنتن خواهد رفت.

وی افزود: برنامه «فرکانس» یک برنامه عصرگاهی با محوریت اطلاع و آگاهی برای جوانان در سنین ۱۸ تا ۲۵ سال تدارک دیده شده که سعی می‌کند بدون حرف‌های شعاری و در فضایی کاملا صریح به موضوعات مختلف روز بپردازد.

سلوکی درباره اجرای این برنامه و عوامل آن تصریح کرد: این برنامه مجری پژوهشگر دارد و من فقط به عنوان تهیه کننده در آن حضور دارم، کارگردانی این کار نیز بر عهده افشین لیاقت است.

وی همچنین درباره شکل این برنامه و مدت زمان آن هم بیان کرد: ما در فرکانس در روز‌های مختلف هفته تنوع موضوع خواهیم داشت که در هر روز به یکی از موضوعات آن حوزه می‌پردازیم، شنبه‌ها فرهنگ و هنر، یکشنبه‌ها اقتصادی، دوشنبه‌ها ورزشی، سه شنبه‌ها اجتماعی و چهارشنبه‌ها سبک زندگی و سلامت را در مدت ۲۰ دقیقه دنبال خواهیم کرد.

تهیه کننده برنامه «بهترین شکل ممکن» در پایان با اشاره به کنداکتور شلوغ شبکه دو اظهار کرد: به احتمال فراوان بعد از ایام محرم و صفر برنامه «فرکانس» به روی آنتن شبکه دو خواهد رفت.