به گزارش پارس نیوز، 

رحمت امینی کارگردان نمایش «خدایگان» اثر وودی آلن که این روزها در سالن اصلی تالار مولوی روی صحنه است درباره احتمال اجرای مجدد این نمایش در سالن های دیگر شهر تهرانگفت: چون اجرای این نمایش با استقبال مخاطبان روبرو شده است در حال رایزنی با سالن های خصوصی تئاتر از جمله پردیس تئاتر شهرزاد هستم تا در صورت توافق اجرای نمایش «خدایگان» ادامه پیدا کند.

وی درباره زمان مدنظر برای اجرای مجدد «خدایگان» افزود: اگر قرار باشد که اجرای این نمایش ادامه پیدا کند، قطعا در سال جاری خواهد بود.

امینی درباره احتمال اجرای نمایش «خدایگان» در شهرهای دیگر کشور، توضیح داد: دکور نمایش بسیار حجیم است و اگر قرار باشد در شهرهای دیگر اجرا شود، ساخت این دکور هزینه‌بر خواهد بود.

کارگردان نمایش «خدایگان» درباره حضور این اثر نمایشی در سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر اظهار کرد: با توجه به بازخوردهایی که از هنرمندان مختلف داشتیم و در صورت اینکه از سوی دبیرخانه جشنواره کار پذیرفته شود، مایل به اجرای «خدایگان» در جشنواره هستیم زیرا فرصتی است برای هنرمندانی که در طول اجرای عمومی اثر امکان تماشای آن را نداشتند.

وی در پایان سخنان خود درباره حمایت هایی که از تولید و اجرای «خدایگان» وجود داشته است، تاکید کرد: دانشگاه تهران و تالار مولوی بزرگترین حمایت را از ما داشتند و طی چهار ماه محل تمرین ما را مهیا کردند. ضمن اینکه مجید سرسنگی قول این را داده در صورت امکان چون کار کاملا دانشگاهی است درصدی که برای سالن در نظر گرفته می شود نیز به گروه اختصاص پیدا کند. همچنین مرکز هنرهای نمایشی نیز قول داده حمایتی را طبق نظر شورای حمایت از نمایش «خدایگان» داشته باشد.