به گزارش پارس نیوز، 

جمال خاشقچی، روزنامه نگار منتقد دولت عربستان بعد از مراجعه به کنسولگری کشورش در استانبول ترکیه به منظور دریافت مدارک رسمی لازم برای برگزاری مراسم عروسی خود ناپدید شد. مقامات پلیس استانبول در اظهاراتی هولناک اعلام کردند که این روزنامه نگار در کنسولگری عربستان شکنجه شده، به قتل رسیده و...

«جرارد باتلر»، بازیگر اسکاتلندی برای تبلیغ یکی از فیلم هایش به وزارت دفاع آمریکا "پنتاگون" رفته بود که به خبرنگاران گفت، پس از ماجرای ناپدید شدن «جمال خاشقچی»، سفرش به عربستان سعودی را لغو کرده است.

جرارد باتلر قرار بود برای نخستین نمایش فیلم جدیدش به نام Hunter Killer عازم عربستان سعودی شود.

واکنش بازیگر اسکاتلندی به ناپدید شدن «جمال خاشقچی»

باتلر گفته، هیچ زمانی برای رفتن به عربستان بدتر از این زمان نیست و آنها دو روز قبل از رفتن متوجه این موضوع شده اند. باتلر گفت، به نظر او رفتن به این کشور در شرایط کنونی هوشمندانه به نظر نمی رسد.

البته صفحه ی سینمای سعودی در توئیتر ادعا کرده، دلیل «تأخیر» در سفر باتلر، مسائل خانوادگی بوده است.

جمال خاشقچی، روزنامه نگار منتقد دولت عربستان بعد از مراجعه به کنسولگری کشورش در استانبول ترکیه به منظور دریافت مدارک رسمی لازم برای برگزاری مراسم عروسی خود ناپدید شد. مقامات پلیس استانبول در اظهاراتی هولناک اعلام کردند که این روزنامه نگار در کنسولگری عربستان شکنجه شده، به قتل رسیده و تکه تکه شده است. موضوعی که مقامات ریاض آن را رد و ادعا کرده اند این مرد عربستانی پس از خارج شدن از کنسولگری در بعدازظهر سه شنبه ناپدید شده است.


انتهای پیام/