به گزارش پارس نیوز، 

رخام (زادهٔ ۱۷ مرداد ۱۳۵۰ در تهران) بازیگر ایرانی است.او دارای مدرک لیسانس زبان روسی از دانشگاه آزاد و همچنین لیسانس بازیگری از جهاد دانشگاهی است.متولد ۱۳۵۴ در کرمان. فارغ التحصیل رشته تدوین از مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی بوده و دوره بازیگری‌اش را در کلاس‌های کارگاه آزاد بازیگری گذراند.

این بازیگر زن کشورمان با حضور در فیلم‌های ملاقلی پور به سینما راه یافت. بازی در نقش امیربها در اپیزود اول فیلم نسل سوخته او را به عنوان بازیگری توانا معرفی کرد. اما شاید با حضور در مجموعه تلویزیونی «غریبه» بود که شناخته شد. آخرین حضور سینمایی او بازی در نقش کوتاهی در فیلم «قارچ سمی» ساخته ملاقلی پور است.

 

یکی از خبرهایی که حاشیه و دردسر زیادی برای رخام ایجاد کرد، تزریق ژل لب بود. او چندی پیش در یک برنامه تلویزیونی گفته بود که از تزریق پروتز لب و عمل زیبایی پشیمان است.

او هم‌چنین گفته بود: یکی از عواملی که باعث ایجاد فاصله بین من و نقش‌آفرینی در سریال‌های تاریخی شد تزریق ژل در لبم بود البته خودم از این کار پشیمان شدم به دلیل تزریق این ژل عده‌ای در سریال‌های تاریخی من را انتخاب نمی‌کردند چون می‌گفتند در زمان‌های گذشته چیزی به نام ژل لب نداشتیم.

رخام در پایان خاطرنشان کرد: این موضوع مدتی من را کم کار و درگیر کرد اما باید بگویم به کمک یک پزشک خوب این ژل لب را تخلیه کردم و در حال حاضر یک سال و نیم است که ژل لب ندارم و به حالت سابق بازگشته‌ام.

 

انتهای پیام/