به گزارش پارس نیوز، 

گران‌ترین نمایش تاریخ تئاتر ایران با حضور سوپراستارهای سینما، بعد از محرم و صفر به کارگردانی حسین پارسایی به روی صحنه می‌رود. این نخستین نمایشی‌ است که قرار است در سالن هتل  اسپیناس پالاس به روی صحنه برود و در حوزه تئاتر ایران یک اتفاق محسوب‌ می‌شود، اتفاقی که شاید فقط حسین پارسایی توان رقم‌زدنش را داشته باشد. ظرفیت این سالن نمایش ٢٥٠٠نفر است و شنیده‌ها حاکی از این است که بلیت‌های این نمایش قرار است ٢٥٠هزار‌تومان باشد. پارسایی که ‌سال گذشته با بلیت‌های ١٢٠تومانی در نمایش «الیور توئیست» رکورد جدیدی در قیمت بلیت‌ها ثبت‌ کرد،‌ گویا قرار است در «بینوایان» رکورد خودش را بشکند.

http://shahrvand-newspaper.ir/Content/1397/06/14/IMG_22846.png

 

روابط عمومی نمایش اعلام کرد، پارسا پیروزفر «ژان والژان» بینوایان خواهد بود، همچنین پیشتر گفته شده بود پریناز ایزدیار، پارسا پیروزفر و هوتن شکیبا هم در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند. شنیده‌ها حاکی از این است که پریناز ایزدیار در نقش فانتین-مادر کوزت، سحر دولتشاهی در نقش خانم تناردیه، هوتن شکیبا در نقش آقای تناردیه، ستاره پسیانی در نقش کوزت  و نوید محمدزاده در نقش ژاور نمایش «بینوایان» به ایفای نقش می‌پردازند.

گویا حسین پارسایی که دبیر شورای سیاست‌گذاری تئاتر ایرانشهر و مدیرکل دفتر نمایش خانگی را برعهده دارد، به تازگی مدیریت هنری سالن تهران رویال‌هال هتل اسپیناس را نیز برعهده گرفته است.

در تازه‌ترین نمایش پارسایی هم مانند الیورتوئیست عنوان شده پای یک سرمایه‌گذار معروف شبکه نمایش خانگی در میان است و به همین دلیل هم مهناز افشار که کاندیدای نقش خانم تناردیه بوده، بازی در این نمایش را نپذیرفته است. پارسایی اما‌ سال گذشته در پاسخ به سوالی درباره حواشی به وجود آمده درباره ارتباط عوامل «شهرزاد» با «الیور توئیست» در رابطه با اسپانسر و تهیه‌کننده این اثر به ایلنا گفته بود: همان‌طور که پیشتر اعلام شد، نمایش موزیکال «الیور توئیست» با سرمایه و مدیریت موسسه فرهنگی- هنری حریر هنر شرق تهیه و تولید می‌شود و هیچ ارتباطی به تهیه‌کننده «شهرزاد» ندارد.

گارگردان نمایش «الیور توئیست» ادامه داد: همچنین بنرهای تبلیغاتی که نمایش «الیورتوئیست» را تبلیغ کرده‌اند، متعلق به «شرکت آپ» است که پیش از این حامی سریال «شهرزاد» بوده و اینک پس از پایان سریال «شهرزاد»، صرفا اسپانسر تبلیغاتی نمایش «الیورتوئیست» شده است. بنابراین هیچ‌گونه ابهامی در تهیه‌کنندگی و تبلیغات این نمایش وجود ندارد.