به گزارش پارس نیوز، 

مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی«کاتیوشا» در پردیس سینمایی باغ کتاب با حضور عوامل فیلم ، جمعی از اهالی رسانه و مخاطبان عام برگزار شد.

 

اعتراض حجازی فر به نحوه اکران «کاتیوشا»

قبل از نمایش،عوامل فیلم روی صحنه آمدند و کیک افتتاحیه فیلم به اتفاق عوامل و بازیگران بریده شد.

 فرزاد حسنی در بخشی از این مراسم به چگونگی همکاری با علی عطشانی گفت و برای فروش فیلم سینمایی «کاتیوشا» آرزوی فروش و جذب مخاطب گسترده کرد.

علی عطشانی کارگردان در ادامه مراسم با بیان اینکه «کاتیوشا» فیلمی مستقل است، گفت: ما به شیر نفت و ارگانی وصل نبودیم ،به تنهایی این فیلم را ساختیم و در اکران خیلی اذیت شدیم البته  نمی دانم چرا این اتفاق می افتد اما امیدوارم فیلم سینمایی پارادایس هم اکران شود.

 

اعتراض حجازی فر به نحوه اکران «کاتیوشا»

این کارگردان ادامه داد : «کاتیوشا» اگر خوب است به دلیل وجود بازیگرانی مثل هادی حجازی فر است اگر هم بد شده به دلیل  حضور من است.

هادی حجازی فر با اعتراض به اکران بد «کاتیوشا» بیان کرد : امیدوارم فیلم با کمک سینمایی ها بهتر اکران شود البته  صحبت های من اشاره ای به مافیا بازی نیست بلکه حمایت سینمایی ها ازیکدیگر بهترین اتفاق را برای اکران فیلم ها می تواند رقم بزند.

در ادامه امیر علی ملک مطیعی پسر زنده یاد ملک مطیعی آمد و ضمن تشکر از عوامل فیلم به خصوص علی عطشانی که پس از سه دهه پدرش را روی پرده سینما آورد، از جای خالی پدرش گفت.

 

اعتراض حجازی فر به نحوه اکران «کاتیوشا»

وی افزود : از مردم که پدر من را دوست داشتند و به او محبت کردند تشکر می کنم.

انتهای پیام/