به گزارش پارس نیوز، 

فیلم کوتاه «روز موعود» که به زبان انگلیسی ساخته شده است، با روایتی سورئال داستان فرشته مرگی را به تصویر می‌کشد که به سراغ یکی از قربانیانش می‌رود ولی این بار روال کار به‌صورتی که انتظار دارد پیش نمی‌رود.

«روز موعود» در حضورهای جهانی خود تا کنون در جشنواره فیلم‌های جگرانِ هند، تِرد برمیتن آمریکا، کورتو نانی ایتالیا، بالتیکون آمریکا، فتوگرامای ایتالیا، اینکا امپریالِ پرو، آتلانتاکانِ آمریکا، تور فیلم فستیوالِ ایتالیا و جشنواره فیلم تصویر سال ایران به نمایش درآمده‌ است.

از دیگر عوامل فیلم می‌توان به شادی کتیرایی تهیه‌کننده و هانیه سادات‌سرکی و نگار عباسپور نویسندگان این فیلم اشاره کرد. بازیگران این فیم نیز سمیرا حضرتی، امیر محقق، آرام آل کنعان و... هستند. مدیریت فیلمبرداری این فیلم نیز برعهده فاتح شافعی است. صدابردار و صداگذار آن نیز کیومرث سبحانی است.

همچنین طراحی گریم راحله نعمت‌زاده، اجرای گریم شیوا شیری‌زاد، تدوین، اصلاح رنگ و جلوه‌های ویژه میدیا کیاست، روابط بین الملل ساناز دولت آبادی و عکاسی با بشری بدخشان است.

میدیا کیاست فارغ التحصیل مدرسه ملی سینمای ایران است و تاکنون مستند تجربی «عباس کیارستمی» و فیلم‌های کوتاه «دنیای وارونه»، «۴۷» و «مرگ سهراب» را جلوی دوربین برده است.

کیاست به طور تخصصی در حوزه هنرهای دیجیتال و جلوه‌های بصری نیز فعالیت دارد و فیلم «مرگ سهراب» این کارگردان، به طور کامل در استودیو کروماکی و با تکنیک‌هایCGI ساخته شده است.