به گزارش پارس نیوز، 

برخلاف حاشیه‌های بسیار زیاد اما فیلم‌های جدید مانی حقیقی و رضا درمیشیان در گیشه با شکست مواجه شدند.

فیلم «خوک» به کارگردانی مانی حقیقی در شرایطی اکران خود را شروع کرد که به دروغ شایع شده بود این فیلم توقیف شده است! حتی برخی از خبرگزاری‌ها هم به انتشار این خبر دامن زدند. با وجود این جوسازی‌ها اما این فیلم تاکنون حتی به فروش یک میلیاردی هم نرسیده است. فیلم «عصبانی نیستم» هم به‌رغم جنجال‌آفرینی‌های بسیار زیاد گروه سازنده‌اش، موضوع سیاسی، برخورداری از تبلیغات تلویزیونی و همچنین حضور بازیگران حاشیه‌ساز در آن، در نهایت به فروش 2 میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومانی رسیده است. این درحالی است که برخی پیش‌بینی می‌کردند که این فیلم به خاطر حاشیه‌هایش با استقبال بسیار زیادی همراه شود، اما ضعف ساختاری فیلم باعث شد تا نتواند به فیلمی پرفروش تبدیل شود.

........................................................................................................

شورای عالی اکران درباره نمایش بازی‌های جام‌جهانی تصمیم می‌گیرد

شورای عالی اکران قرار است درباره نمایش بازی‌های جام جهانی در سینمای کشور تصمیم قطعی بگیرد.

چند هفته‌ای است که نمایش بازی‌های فوتبال جام جهانی 2018 در سینما‌های کشور، به یکی از موضوعات پرحرف و حدیث حوزه سینما تبدیل شده است؛ موضوعی که از طرفی برخی فیلمسازان با آن مخالف هستند و از طرفی دیگر برخی سینماداران به شدت پیگیر اجرایی شدن آن هستند.

روز گذشته غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش اعلام کرد که وضعیت نمایش بازی‌های فوتبال جام جهانی 2018 در سینماهای کشور امروز توسط شورای صنفی نمایش مشخص می‌شود.

پیگیری‌های فارس نشان می‌دهد که تصمیم‌گیری قطعی درباره نمایش بازی‌های جام جهانی در سینماهای کشور، قرار است روز سه شنبه 22 خردادماه توسط شورای عالی اکران، تعیین تکلیف شود. همچنین به تازگی دیدگاه نیروی انتظامی درباره امکان نمایش بازی‌های جام جهانی در سینما‌های کشور در اختیار شورای عالی اکران قرار گرفته است و در جلسه روز سه‌شنبه قرائت می‌شود تا اعضای شورای عالی اکران نظر قطعی را اتخاذ و اعلام کند.

........................................................................................................

حال صدرالدین شجره مساعد است

صدرالدین شجره از هنرمندان پیشکسوت رادیو که تجربه بازی نیز دارد، درباره آخرین وضعیت جسمانی خود پس از ترخیص از بیمارستان سخن گفت.

صدرالدین شجره کارگردان و نویسنده نمایش‌های رادیویی درباره وضعیت جسمانی خود در چند ماه گذشته بیان کرد: بعد از سه ماه پیگیری روند درمانی و جراحی‌هایی که داشتم، می‌توان گفت اکنون نسبت به آن روزها بهتر هستم. وی ادامه داد: این روزها در منزل در حال استراحت هستم و البته باید به پزشک مراجعه کنم تا ببینم تجویز جدیدی دارد یا خیر.

شجره همچنین درباره مسائل مربوط به روند درمانی خود و بیمه عنوان کرد: بیمه من از طرف صداوسیما مشکلی ندارد و روند اداری خود را در این زمینه طی می‌کند، اما بخشی از هزینه‌ها را به هر حال باید خودم بپردازم.

وی در پایان گفت: من عضو افتخاری خانه هنرمندان هستم و شاید از این طریق هم اقدام کنم تا ببینم چقدر می‌توانم از بیمه خانه هنرمندان استفاده کنم.


انتهای پیام/