به گزارش پارس نیوز، 

این افطار بزرگ با حضور داوطلبان در یک شاهکار باور نکردنی از سازماندهی اجتماعی برگزار شده و در آن هزاران بسته غذایی، خرما، میوه و نوشیدنی به افرادی که خیابان جمع شده بودند توزیع شد.

افضل شاه از نمایندگان مسلمانان در این باره به خبرنگاران گفت: وقتی مردم از تنوع جمعیتی سخن می گویند، معنایش همین است. مردم از تمامی فرهنگ های مختلف و ادیان متفاوت جمع می شوند. من امیدوارم این مراسم هر ساله برگزار شود. این هدف ماست و می خواهیم که مردم از سرتاسر شهر در اینجا گردهم بیایند.

در این مراسم مقامات دولتی و نمایندگانی از سوی سیاستمداران حضور داشتند. تیم بوولز شهردار شهر بریستول، از برپایی مراسم تشکر و قدردانی کرد و آن را فوق العاده توصیف کرد.

عبداسماعیل از برگزارکنندگان این مراسم نیز گفت: من تصور می کنم امروز مراسمی استثنایی داشتیم. به نظر می رسد بیش از 4 هزار نفر امروز  در اینجا گردهم جمع شده باشند و از سال گذشته هم شلوغ تر شده است. البته ما کمک زیادی از سوی داوطلبان داشته ایم.

وی افزود: از همه باید تشکر کنیم. و امسال داوطلبان زیادی مایل به همکاری با ما بودند. نگاه کنید که چه تعداد مردم امروز اینجا جمع شده اند و باعث افتخار است. اسلام واقعا دین صلح است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/