محمدهادی نه برادر تهیه کننده برنامه‌های رادیوییدر خصوص ویژه برنامه‌های المپیک ریو 2016 در شبکه رادیویی تهران گفت: هر روز صبح با برنامه تهران ورزشی با اجرا و کارشناسی حمید نمازی و محمد میر، به حاشیه، اخبار و آخرین نتایج المپیک ریو 2016 می‌پردازیم و از آخرین وضعیت بازی‌ها مطلع می‌شویم.  

وی در ادامه با اشاره به دومین برنامه عصرگاهی این شبکه ویژه المپیک، درخصوص محتوایی این برنامه عنوان کرد: در بخش عصرگاهی عملکرد ما بیشتر تحلیلی بوده و به بررسی بازی‌‎ها و حواشی اتفاقات رخ داده در طی برگزاری المپیک با حضور کارشناس مجری مجید احتشام زاده، می‌پردازیم.  

تهیه کننده ویژه برنامه المپیک ریو 2016 افزود: در فواصل برنامه با گزارشگران حاضر در برزیل محمدرضا احمدی و هدیه هستی ارتباط برقرار می‌کنیم و با ورزشکاران حاضر در محل گفتگو خواهیم داشت. همچنین پیش از برگزاری مسابقات با ورزشکارانی که ضریب موفقیت‌شان در المپیک بیشتر است و از مدال آوران ما هستند، صحبت کردیم و تیزر کوتاهی را مبنی بر میزان عملکردشان در المپیک ریو 2016 ضبط کرده‌ایم. 

نه برادر در پایان خاطر نشان کرد: این دو ویژه برنامه هر روز از شنبه تا جمعه در دو ساعت 10:30 تا 11 و همچنین از ساعت 16:30 به مدت 30 دقیقه به روی آنتن شبکه رادیویی تهران می رود.