• لینک کوتاه
 • کد خبر: 322620

  پیش‌تولید فیلم سینمایی «175 غواص» ادامه دارد. پس از اضافه شدن حمید فرخ‌نژاد به عوامل تولید در جدیدترین خبر پولاد کیمیایی نیز به بازیگران این فیلم سینمایی اضافه شد.

  به گزارش پارس به نقل از فرهنگ نیوز، پیش‌تولید فیلم سینمایی «175 غواص» به کارگردانی سعید چاری که از نیمه آبان ماه آغاز شده بود. با برنامه‌ریزی انجام شده این فیلم از اواخر آذر ماه در شهرک سینمایی دفاع مقدس مقابل دربین برود.

  سعید چاری که پروانه ساخت فیلم سینمایی «175 غواص» را چندی پیش دریافت کرده بود قصد دارد تا به در صورت آماده شدن آن، فیلم را برای اکران در جشنواره فیلم فجر آماده کند.

  در حال حاضر فیلمنامه «175 غواص» روزهای پایانی بازنویسی خود را پشت سر می‌گذارد و عوامل تولید در حال انتخاب بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

  حمید فرخ‌نژاد، سید جواد هاشمی، دانیال عبادی از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند که برای ایفای نقش در این فیلم سینمایی انتخاب شده‌اند. پولاد کیمیایی نیز یکی دیگر از بازیگران اصلی این فیلم سینمایی است که در چند روز گذشته به این پروژه اضافه شده است.

  فیلم سینمایی «175 غواص» بازیگران دیگری نیز دارد که تا چند روز آینده به این پروژه اضافه می‌شوند.

  از آنجا که بخشهای بسیار زیاد فیلم «175 غواص» بر روی آب و دریا اتفاق می‌افتد گروه تولید روند بسیار سختی را در پیش دارند که قصد دارند تا تمعیداتی بیندیشند تا بخش‌های اصلی مار با کیفیت خوبی تولید شود.

  فیلمبرداری این فیلم سینمایی قرار است که در تهران، شهرک سینمایی دفاع مقدس، اصفهان، مازندران و آبادان انجام شود. در حال حاضر فیلمنامه «175 غواص» طبق نظر کارگردان و مشاوران پروژه در حال بازنویسی مجدد است تا در زمان باقی‌مانده تا آغاز فیلمبرداری، فیلمنامه کار آماده شود.

  در خلاصه داستان این فیلم آمده است: عملیات «کربلا 4» لو می‌رود و بخاطر این خیانت، لشگری که فرمانده ای آن را حبیب و حاج عبدالرضا بر عهده داشتند گرفتار عراقی ها شده و زمین گیر می‌شوند. در نتیجه این حرکت همه رزمنده‌ها شهید و مجروح شدند. در این حال حاج عبدالرضا می‌خواهد نیروهایش را به عقب برگرداند اما حبیب مجروحین را تنها نمی گذارد... سالها می‌گذرد و حبیب بر نمی‌گردد تا اینکه در سال 94 پیکر حاج حبیب توسط حاج عبدالرضا که اکنون رئیس تفحص است در یک گور دسته جمعی پیدا می‌شود که 175 غواص دست بسته را که زنده به گور شده بودند به خاک وطن باز می‌گرداند...

  از عوامل انتخاب شده فیلم تا کنون حضور سعید چاری کارگردان . محمد ازادی مهربانی تهیه کننده حسین ملکی به عنوان مدیر فیلمبرداری . ثنا صادقی فیلمنامه نویس . سید محمد پاچناری به عنوان مدیر تولید و ناصر ناصری منش مشاور پروزه قطعی شده است.

   

  اصفهان جشنواره فیلم فجر خاک دفاع مقدس فیلم سینمایی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها