به گزارش پارس به نقل از تسنیم، «حجت‌الاسلام علی تمام‌زاده» با نام جهادی «شیخ ابوهادی»، «سیداسماعیل سیرت‌نیا»، «سید میلاد مصطفوی» مدافعان حرمی هستند که برای مأموریت مستشاری در این کشور حاضر شدند و در حین انجام این مأموریت، به جهت حضور در صحنه درگیری نیروهای سوری با گروهک‌های تروریستی و تکفیری به شهادت رسیدند.

حجت الاسلام «علی تمام زاده» با نام جهادی ابوهادی روز جمعه 15 آبان‌ماه در جریان عملیات محرم که از ابتدای ماه محرم آغاز شده است توسط نیروهای تکفیری وهابی داعش به شهادت رسید. وی از اهالی شهر کرج است که پیکر وی پس از یک شبانه روز که در محلی بین نیروهای مقاومت و دشمن قرار داشت با تلاش رزمندگان اسلام بازگردانده شد. شهید تمام‌زاده با ایجاد وبلاگ "مدافعون"  خاطرات شهدای مدافعان حرم را در این وبلاگ منتشر می‌کرد.

شهید «سید اسماعیل سیرت‌نیا» مدافع حرم دیگری است که در سوریه به شهادت رسیده است وی از فعالان فرهنگی گیلان بود. از نیروهای سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در عملیات مستشاری در سوریه به وسیله اصابت ترکش خمپاره به ناحیه پهلو و پشت سرش به شهادت رسید. مراسم وداع با این شهید بزرگوار دوشنبه 18 آبان، بعد از نماز مغرب و عشاء در گلزاری شهدای رشت برگزار می‌شود.

شهید «سید میلاد مصطفوی» نیز به جهت حضور در صحنه درگیری به شهادت رسیده  است. وی همزمان با ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در جریان عملیات محرم و در محور حلب به شهادت رسید. شهید مدافع حرم سید میلاد مصطفوی 29 ساله مهندس عمران و شهرسازی از بسیجیان گردان 165 امام حسین و اهل شهرستان بهار از استان همدان است. پیکر مطهر این شهید مدافع حرم با حضور خانواده‌های شهدا و ایثارگران از محل سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهار به سمت گلزار شهدا تشییع شد. این شهید بزرگوار سابقه همکاری و فعالیت در هیئت‌های مذهبی شهرستان بهار و فعالیت در گردان امام حسین (ع) این شهر را داشت. پیش از این شهیدان مجتبی کرمی و مجید صانعی دو بسیجی همدانی مدافع حرم حضرت زینب (س) نیز به کاروان شهدای عاشورای امام حسین(ع) پیوستند. شهید صانعی عضو گردان 161 امام حسین (ع) همدان و شهید کرمی عضو گردان 154 تکاور حضرت علی‌اکبر (ع) همدان بودند.