به گزارش پارس به نقل از فارس، حجت الاسلام والمسلمین مجید انصاری عصر امروز در دیدار با آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به اینکه مردم همواره به روحانیت اعتماد داشته اند اظهارکرد: رای مردم به حجت الاسلام روحانی نیز موید این مطلب است.

وی با اشاره به تبلیغات دامنه دار دشمنان انقلاب و نظام در زمینه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری یادآور شد: انتخاب در کشور بدون کوچکترین مشکلی برگزار شد و این انتخابات امید و نشاط را به جامعه بازگرداند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به اینکه دولت در حال انجام کارهای اولیه است گفت: دولت در تلاش است در ابتدای فعالیت خود برنامه ریزی های کوتاه مدت داشته و در راستای حل مشکلات اقتصادی مردم اقدامات لازم را انجام دهد.

وی برنامه بعدی دولت را توجه به مقوله اشتغال عنوان کرد و افزود: با تقویت اقتصاد و اشتغال وضعیت معیشت مردم بهبود خواهد یافت.

انصاری با اشاره به مطالبات مردم در عرصه های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی اظهار کرد: در این زمینه نیز پیگیری های لازم انجام شده و به مطالبات مردم عمل خواهد شد.

وی ادامه داد: در بعد بین المللی هم بعد از انتخابات شاهد گسترش رایزنی برای برقراری ارتباط در عرصه جهانی هستیم و فضای مطلوبی برای تعامل ایجاد شده است.