• لینک کوتاه
 • کد خبر: 84555

  " ولادیمیر پوتین" که در نشست بین المللی سالانه باشگاه" والدای" در سن پترزبورگ سخن می گفت افزود: نیروی هسته ای به عنوان عامل بازدارنده در سیاست های دفاعی روسیه است.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، رئیس جمهوری روسیه از قرن بیست و یکم به عنوان قرن تغییرات جهانی نام برد وخواستار تغییر نگرش ها در خصوص روابط بین المللی شد.

  به گزارش شبکه راشاتودی، " ولادیمیر پوتین" که در نشست بین المللی سالانه باشگاه" والدای" در سن پترزبورگ سخن می گفت افزود: نیروی هسته ای به عنوان عامل بازدارنده در سیاست های دفاعی روسیه است.

  پوتین افزود: روسیه نسبت به توسعه نیروی انسانی صرفنظر از دین و مذهب پایبند است. به گفته وی قرن بیست و یکم قرن دگرگونی های مالی، سیاسی و همکاری با همسایگان روسیه از جمله اتحادیه اروپا در سیاست روسیه ادامه خواهد داشت. رئیس جمهوری روسیه از سازمان های غیردولتی و موسسات مالی خصوصی در روسیه خواست منابع مالی خود را به صورت شفاف به دولت اعلام کنند.

  پوتین در نشستی با حضور مقامات اروپایی در خصوص سیاست های امنیتی، دفاعی و اقتصادی روسیه به ایراد سخنرانی پرداخت. وی اظهار داشت: قوانین بین المللی بسیار خشک و فاقد انعطاف است و تاثیر منفی بر امنیت جهانی خواهد داشت. باید قوانین بین المللی بر اساس همکاری های جهانی و نه بر اساس منافع برخی دولتها مورد بازنگری قرار گیرد.

  پوتین تاکید کرد: شرایط نظامی جهان بسیار سخت است و این امر روی روابط بین المللی تاثیر می گذارد.

  اتحادیه اروپا جهان دولت دین روسیه منابع مالی نیروی انسانی ولادیمیر پوتین هسته ای قرن

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها