در مصاحبه با ان. بی. سی:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 84458

  شبکه ان. ‌بی. ‌سی آمریکا به نقل از حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران، اعلام کرد که ایران به دنبال سلاح اتمی نیست و وی اختیار تام دارد تا درباره پرونده هسته‌ای تهران با غرب به توافق برسد.

  به گزارش پارس ، به نقل ازایسنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در گفت وگو با شبکه ان. بی. سی آمریکا همچنین گفت که لحن نامه دریافتی از باراک اوباما رییس جمهوری آمریکا، مثبت و سازنده بوده است.

  وی درباره نامه همتای آمریکایی اش گفت: بعد از انتخابات ریاست جمهوری و شروع به کار رسمی ام، آقای اوباما نامه ای خطاب به من نوشتند و تبریک گفتند و برخی مسائل را مطرح کردند. من هم به آن نامه پاسخ دادم و مواضع جمهوری اسلامی ایران را نسبت به برخی مواردی که ایشان مطرح کرده بودند و برخی موارد دیگر، مطرح کردم.

  وی افزود: این می تواند قدم های بسیار کوچکی برای آینده ای مهم باشد. من معتقدم رهبران در همه کشورها باید به فکر منافع ملی باشند و نباید تحت تاثیر گروه های افراطی فشار قرار گیرند. امیدوارم شاهد چنین جو و صحنه ای در آینده باشیم.

  قرار است این مصاحبه اواخر چهارشنبه به وقت شرق آمریکا از شبکه ان. بی. سی پخش شود.

  انتخابات ریاست جمهوری اوباما ایران باراک اوباما جمهوری اسلامی ایران حسن روحانی رییس جمهوری رییس جمهوری اسلامی ایران مصاحبه هسته ای

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها