• لینک کوتاه
 • کد خبر: 69081

  سومین محفل انس با قرآن کریم قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) ‌ با حضور امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده این قرارگاه و حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی انصاری رییس اداره عقیدتی سیاسی این قرارگاه در گروه پدافند هوایی حضرت معصومه (س) برگزار شد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، رییس اداره عقیدتی سیاسی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) در ابتدای این مراسم گفت: خدا را شاکریم که در روزهای بهار قرآن و ایام ضیافت الهی که از ارزشمندترین روزهای سال است توفیق داریم که در محضر قرآن هستیم و به آیات دلنشین این کتاب هدایت گوش جان می دهیم.

  انصاری اضافه کرد: اگر همه فکر و اندیشه ها قرآنی باشد آن وقت می توانیم افتخار کنیم که ما به درستی علاقه مند به قرآن هستیم.

  وی تصریح کرد: خداوند متعال در قرآن راه نجات بشر و راه سود بردن انسان را ایمان و عمل صالح معرفی کرده است و در این بازار تجارت دنیای فانی همه زیانکارند مگر کسانی که ایمان داشته و عمل صالح انجام می دهند.

  در ادامه این مراسم، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) نیز گفت: بحمدالله امروز قرارگاه پدافند هوایی به لحاظ توانایی رزمی در آمادگی کامل به سر می برد و با همت و تلاش سامانه عقیدتی سیاسی آمادگی معنوی و روحی کارکنان نیز در سطح مطلوبی قرار دارد.

  فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) پیش از حضور در این مراسم، از مواضع پدافندی سایت فردو بازدید کرد و در جریان میزان آمادگی این سایت قرار گرفت.

  تجارت حضرت معصومه قرآن قرآن کریم سایت هوایی پدافند قرارگاه اسماعیلی سرتیپ
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها