حسین حق وردی ، نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با پارس نیوز با اشاره به استراتژی اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری در خردادماه بیان کرد: مشاهده روند حضور اصلاح طلبان در انتخابات از دو حالت خارج نیست یا با برنامه ریزی وارد شدند یا خودشان هم نمی دانند چه کار می کنند و همین طور همگی برای ریاست جمهوری ثبت نام کرده اند.

*اصلاحات از یک طرف می گویند رئیس جمهور قدرت ندارد و ازطرف دیگر اتوبوسی برای ثبت نام در وزارت کشور حاضر می شوند!

وی افزود: اکثریت حاکمیت و مدیریت قوه اجرایی بعد از انقلاب در دست همین تفکر بوده است و وضعیت کشور نیز به این روز افتاده است.

از یک طرف می‌گویند ریاست جمهوری قدرت و اختیار ندارد، از طرف دیگر اتوبوس اتوبوس برای ثبت نام در وزارت کشور حاضر می‌شوند!

حق وردی می گوید که اگر اختیار ندارد پس از جنگی که برای قوه مجریه را به راه انداخته‌اند چیست؟ اما اگر اختیار ندارد پس چرا کاندیدا می شوند؟

این نماینده محلس تصریح کرد: در این دوره حتی افرادی که محکومان امنیتی هستند نیز ثبت نام کرده‌اند. بنابراین جریان اصلاح طلب خودشان می دانند که اصلاً از لحاظ مردمی در این دوره مورد پذیرش نیستند و هیچ پایگاه اجتماعی ندارند.

او گفت: مردم می‌دانند شرایطی که اکنون برای کشور به وجود آمده ناشی از ناکارآمدی این تفکر است.  اما این جریان با ثبت‌نام های گسترده و تقابلی کردن فضای سیاسی کشور و ایجاد دوگانگی های ساختگی و جعلی می‌خواهند فضا را ملتهب کنند تا سوء استفاده کنند اما خودشان می دانند که هیچ جایگاهی نزد مردم ندارند زیرا هیچ کارنامه و دستاوردی برای ارائه به آن‌ها نداشتند و ندارند.

حق وردی با بیان اینکه اکنون زمان این است که آقایان دستاورد ارائه دهند ابراز می کند که باید بگویند حاصل حداقل ۸ سال مدیریت آن‌ها چه بوده است. اکنون که زمان آن نیست که شعار دهند که ما فقر را ریشه کن می‌کنیم. اکنون باید بگویند که برای ریشه کن کردن فقر در جامعه چه کردند؟

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس در انتها بیان کرد: دولتی ها و اصلاحاتی هایی که ثبت نام کردند باید پاسخ دهند که چرا بورس به این وضعیت افتاده است و چرا نرخ دلار به ۳۰ هزار تومان رسید؟ باید این سوال‌ها را پاسخ دهند. اما هیچ دستاوردی ندارند به همین دلیل مدام می‌خواهند جو سیاسی و فضای عمومی را ملتهب کند.