اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور به منظور بازدید از مراحل بازسازی و روند خدمت رسانی به شهر زلزله زده سی‌سخت، امروز دوشنبه وارد یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد شد.

این هفتمین سفر استانی جهانگیری در سه ماه اخیر است؛ سفرهایی که با نزدیک شدن به ایام انتخابات افزایش یافته و این تلقی را در بین افکار عمومی ایجاد می‌کند که چرا این سفرها در سال‌های پیش صورت نمی‌گرفت و یا دست کم چرا در ماه‌های اندک باقی مانده به انتخابات ریاست‌جمهوری، بیشتر شده است؟

جهانگیری از گزینه‌های احتمالی اصلاح‌طلبان برای انتخابات است، هرچند آنها در معرفی کاندیداها به گزینه واحدی نرسیدند و هرکدام یک گزینه برای حزب متبوعشان معرفی می‌کنند، اما از اسحاق جهانگیری به‌عنوان یکی از گزینه‌های بالقوه خود در انتخابات آتی 1400 یاد می‌کنند.

البته، فعالیت‌های اسحاق جهانگیری تنها معطوف به سفرهای استانی نبوده، وی به تازگی به رسانه‌ها فرصت مصاحبه نیز می‌دهد، البته تنها به رسانه‌های دولت از جمله خبرگزاری جمهوری اسلامی و روزنامه ایران و یا رسانه‌های همسو با دولت.

معاون اول روحانی، در انتخابات 96 کاندیدای پوششی بود و به گفته خودش با اصرار اصلاح طلبان و شخص آقای رئیس‌جمهور (حسن روحانی) در آن انتخابات کاندیدا شده بود و حالا باید صبر کرد و دید او در انتخابات 28 خرداد 1400 کاندیدا می‌شود و این بار او کاندیدای اصلی خواهد بود یا پوششی!‌