حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم  فلاورجان در مجلس یازدهم در گفت‌وگو با «پارس نیوز» با بیان مطلب فوق افزود: متأسفانه باوجود تأکیدات مقام معظم رهبری و دلسوزان نظام برای تغییر رویکرد دولت از نگاه به غرب، هنوز هم در دولت این نگاه وجود دارد که با آمدن دولت جدید آمریکا مشکلات حل خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: گره زدن اقتصاد و معیشت مردم به رژیم آمریکا که همواره با ما در جنگ و جدال است کاری اشتباه و خطرناک است و اگر قرار باشد دولت چشمش همچنان به آمریکا باشد نمی‌توان کشور را بر اساس فرمایشات رهبری اداره نمود.

موسوی لارگانی بزرگ‌ترین مشکل فعلی کشور را سوء مدیریت عنوان کرد و بیان داشت: درحالی‌که در کشور از ظرفیت‌های بالا و امکانات زیادی برخوردار هستیم اما متأسفانه شاهد هستیم نوعی سوء مدیریت مزمن در دولت وجود دارد که نمی‌تواند این ظرفیت‌ها را برای پیشرفت کشور بکار گیرد. این سرزمین قابلیت‌ها و ظرفیت‌های متنوعی دارد که اگر مدیریت صحیح و درستی از سوی دولت انجام شود می‌تواند تمام تحریم‌ها و سنگ‌اندازی‌های دشمنان نظام را خنثی سازد. اما نمی‌دانم چرا همچنان این نگاه وجود دارد که باید با غرب به‌ویژه آمریکا ارتباط برقرار کرد تا مشکلات کشور حل شود.

این نماینده مجلس یازدهم نگاه دولت به تغییرات مدیریتی در آمریکا را اشتباه خواند و افزود: برای ما ترامپ و بایدن فرقی ندارد زیرا هر دو از یک سیاست‌گذاری و رویکرد استعماری بر خواسته‌اند. به همین دلیل هرکدام به روش خود با ما دشمنی کرده و مقابل پیشرفت ما می‌ایستند. به همین دلیل انتظار از دولت این است در زمانی که تا پایان آن باقی‌مانده از مسیر اشتباه خود بازگردد و با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی زمینه را برای رفع تحریم‌ها و بهبود معیشت مردم بکار گیرد. اگر دولت در این راه گام بردار مجلس نیز همه گونه همراهی و همکاری با دولت را در دستور قرار خواهد داد و همانند روشی که تا به امروز با رویکرد مدارا و همراهی با دولت پیش‌گرفته ادامه خواهد داد.