پزشکیان در واکنش به حضور در دولت روحانی:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 60926

  نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در واکنش به حضور خود در کابینه دولت یازدهم اظهار کرد: کار در مجلس راحت‌تر است، اما در هرجایگاه دیگری هرکاری از دستم بربیاید انجام خواهم داد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، مسعود پزشکیان در حاشیه همایش تقدیر از محمدرضا عارف و حسن روحانی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درخصوص کابینه دولت آینده گفت: قضاوت درباره انتخاب وزرا خیلی زود است باید اجازه که دولت تشکیل شود، یک اتفاقی بیفتد، بعد درباره کابینه و افراد آن قضاوت کرد.

  وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درخصوص این که آیا روحانی اصلاح طلب است، اظهار کرد: نمی توان گفت آقای روحانی اصلاح طلب نیست چون نمی توان در کل کسی را پیدا کرد که اصلاحات را نپذیرد. چون وقتی اصلاحات را قبول نداشته باشیم، نمی توانیم جلو برویم و هر حرکتی که انسان می کند، یک قدم به جلو است و این یعنی اصلاحات.

  نماینده مردم تبریز در مجلس خاطرنشان کرد: هرکس در هر جایگاهی برای این که به جلو برود، باید درخود اصلاحاتی به وجود بیاورد. من به تقسیم بندی های جناحی و گروهی اعتقادی ندارم اما آقای روحانی را به عنوان کسی که می خواهد اعتدال ایجاد کند، شناخته ام و اعتدال هم یعنی اصلاحات و تغییر وضعیت موجود.

  پزشکیان با بیان این که حرکت از وضعیت موجود به وضعیت دیگر را اصلاحات می نامند، گفت: فعلا نمی توان قضاوت کرد که عملکرد آقای روحانی با آیت الله هاشمی نزدیک است یا آقای خاتمی و این اظهارنظر را باید زمانی کرد که تیم و کابینه دولت یازدهم تشکیل می شود.

  این نماینده مجلس با بیان این که آیت الله هاشمی فردی فراجناحی بوده و اگر روحانی نیز فراجناحی باشد، منطقی تر است، تصریح کرد: در هر جناحی افراد توانمند، معتقد و باتجربه هستند و همانطور که رییس جمهور منتخب اعلام کرده، می خواهد بهترین را یعنی اعتدال و راه راست را در پیش بگیرد.

  پزشکیان در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا از او برای حضور در دولت یازدهم دعوت شده یا خیر، گفت: هنوز پیشنهادی به من نشده اما هرکاری از دستم برای خدمت بربیاید، انجام می دهم. مجلس کار راحتی دارد و برای راحتی خوب است، اما اگر نیازی به من در جایگاه دیگری باشد، خدمت خواهم کرد.

  آیت الله هاشمی حسن روحانی دولت رییس جمهور مجلس شورای اسلامی مسعود پزشکیان نماینده مردم حضور خدمت روحانی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها