رییس جمهور:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 60922

  رییس جمهور تصریح کرد: دولت احمدی‌نژاد پاک‌ترین دولت تاریخ ایران است.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، محمود احمدی نژاد عصر امروز در مراسم بزرگداشت سوم تیر در جمع هواداران خود، با تبریک روز تولد حضرت مهدی (عج) گفت: امروز روز میلاد امام زمان (عج) است و بهترین سخن، سخن از امام است.

  وی افزود: دوستان در این جلسه عباراتی را در مورد بنده به کار بردند، البته بعدا عرض می کنم که چقدر از این حرف ها در مورد من مصداق دارد یا نه؛ ولی می خواهم چیزی بگویم نه این که معرفت عمیقی داشته باشم و یا به چیزی پی برده ام، ولی حداقل این را می دانم که نه تنها در روز ولادت امام، بلکه هر روز باید روز ذکر امام و توجه به امام باشد.

  وی در ادامه با بیان این که انسان مهم ترین موضوع هستی است، به ماموریت انسان در این دنیا اشاره کرد و گفت: یکی از ماموریت های مهم انسان این است که خودش را از خاک تا خود خدا بالا بکشد. خداوند به انسان اجازه انتخاب داد تا مسیر را انتخاب کند.

  احمدی نژاد با بیان این که انسان برای تحقق ماموریت های خود نیازمند الگویی است که باید در قله باشد، گفت: انسان برای تحقق ماموریت هایش نیازمند راه است. نیازمند راهنماست. نیازمند انسانی است که در قله باشد و مخزن اسرار الهی و علم باشد.

  رییس جمهور در ادامه تصریح کرد: انسان برای تحقق ماموریت های خود نیازمند امام است. امام بالاترین هدیه خداوند به عالم هستی است و واسطه خلق و فیض است.

  احمدی نژاد گفت: آمدن ما انسان ها به این جهان به عشق دیدن روی انسان کامل، امام عصر (عج) بوده است و ماموریت تمام پیامبران این بوده که انسان ها را با مفهوم امام آشنا کنند.

  وی افزود: بزرگترین خیانت شیطان به انسان این بوده که ذهن و دل انسان ها را از همان ابتدا از مفهوم امام منحرف کنند.

  احمدی نژاد با بیان این که هرکس هرچه دارد، از وجود امام است، گفت: همه به دنبال سعادت هستیم و تنها راه سعادت رسیدن به امام و استقرار حاکمیت امام در جهان است و راه دیگری وجود ندارد.

  رییس جمهور با تاکید بر این که امام محور وحدت تمام هستی است و بدون امام محال است که در جامعه بشری وحدت رخ دهد، گفت: بدون امام وحدت و تحقق آرمان ها بی معناست. در واقع انسانیت بی معناست و بزرگترین دشمنی دشمنان بشریت با امام است.

  احمدی نژاد گفت: کسی که در درونش عشق به امام نباشد، زندگی اش بر مدار امام نباشد برای رسیدن به امام نباشد، فرق نمی کند که کجا باشد. به خدا اگر دور کعبه بگردد و یا در میکده باشد، فرقی نمی کند.

  احمدی نژاد افزود: امام است که به امامت معنا می دهد. امام است که به مجاهدت و تلاش اجتماعی معنا می دهد، به انسان معنا می دهد و این بزرگترین هدیه و نعمت خداوند برای بشریت است.

  وی افزود: به خدا اگر یک گل می شکفد این به واسطه وجود امام است. اگر یک مادری به فرزند خود مهر می ورزد، ناشی از امام است. تمام خوبی ها ناشی از امام است.

  وی در ادامه به سخنان مجری این برنامه و همچنین الهام سخنگوی دولت و تعدادی دیگر از کسانی که در این مراسم صحبت کردند، اشاره کرد و گفت: احمدی نژاد عددی نیست. به خدا اگر من خاک پای نوکر رده نهم امام زمان باشم این بالاترین و ابدی ترین افتخار است. ما بالاترین افتخارمان است که نوکر نوکران امام زمان هستیم و شما جزو نوکران امام زمان هستید.

  احمدی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود گفت: می بینیم که برخی از دوستان از تحولات اجتماعی و سیاسی بعضا دچار نگرانی و دلخوری می شوند، و یا خدایی نکرده رگه هایی از یاس و اینگونه از مسائل در آنها دیده می شود. در اندیشه مهدوی دلخوری، ناراحتی و یاس و از این حرف ها مطلقا راهی ندارد (تکبیر جمعیت) .

  احمدی نژاد امام زمان ایران تولد جامعه جهان دولت ذهن سخنگوی دولت محمود احمدی نژاد
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها