به گزارش پارس نیوز، ضمن دعوت امت همیشه درصحنه ایران اسلامی این روز را فرصتی برای وحدت مسلمانان در برابر صهیونیسم بین الملل و حفظ اصالت قبله اول مسلمانان دانست.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

سبحان الذی اسری بعبده لیلا من المسجد الحرام الی المسجدالاقصی الذی بارکنا حوله

در آستانه ۴۰سالگی ابتکار تاریخی امام خمینی ره در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روزقدس شریف و فریاد بلند تحقق آرمان فلسطین مظلوم هستیم.

با وجود تلاشهای صهیونیست های غاصب و پشتیبانی شیطان بزرگ که با خیال خام خود قصد انجام معامله نانجیبانه قرن به سود رژیم جعلی را داشتند به فضل الهی و برکت میراث امام امت و هوشمندی سیاست های رهبر فرزانه انقلاب همواره امت واحده اسلام بر توطئه ها و دسیسه ها فایق آمده است.

امسال نیز باشکوه تر از سالهای گذشته برآنیم با راهپیمایی عظیم و گسترده در اکثر نقاط جهان از جمله ایران اسلامی به دولتهای دست نشانده منفعل منطقه ثابت کنیم در راستای تثبیت آرمان های فلسطین عزیز و شکست توطئه های استکبار بیش از گذشته به وحدت رسیده ایم.

جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی با دعوت از مردم خداجوی ایران و سراسر آزادگان جهان به حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس امید دارد این شور و شعور جهانی، حمایت همه جانبه مسلمانان جهان را به رخ دشمنان اسلام کشیده و توطئه های رذیلانه آنان را به خودشان بازگرداند.

ولینصرن الله من ینصره.

رمضان المبارک ۱۴۴۰