به گزارش پارس نیوز، 

بعد از ظهر امروز خبر رحلت پدر فرمانده هوا و فضای سپاه همه را متاثر کرد در پی این خبر فرمانده کل سپاه و رئیس سازمان بسیج در پیام های جداگانه ای این خبر را به سردار حاجی زاده و خانواده گرامی ایشان تسلیت گفتند متن پیام سرلشگر جعفری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

برادر گرامی سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده

فرمانده محترم نیروی هوافضای سپاه

سلام علیکم

خبر درگذشت پدر بزرگوارتان مرحوم "حاج محمد تقی حاجی زاده" واصل و موجب تاثر و تالم خاطر گردید.

آن پدر سفر کرده را همان بس که در سایه سار قرآن و اهل بیت (علیهم السلام) و در بیت پر صفا و معنوی خویش مجاهد مردی ولایتمدار تربیت نمود که با روحی سترگ و انقلابی و با عمل به تکلیف الهی، همواره در میادین و جبهه های خطیر پاسداری از انقلاب _ چه در آوردگاه هشت سال دفاع مقدس و چه پس از آن _در قامت یک مجاهد فی سبیل الله و فرمانده خردمند، هوشمند و شجاع با نقش آفرینی های برجسته خود، امروز در صف پیشتازان و طلایه‌دارانی است که اقتدار نیروهای مسلح و عزت نظام اسلامی را رقم زده‌اند و بی شک این مهم ثمره تربیت آن پدر مومن، فاضل و فداکاری است که اینک به پاس این توشه بس گران در جوار رحمت واسعه حضرت حق آرمیده است.

اینجانب فقدان آن فقید سعید را به جنابعالی و بیت مصاب تسلیت عرض نموده و از قادر متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای شما و بستگان سوگوار پاداش صابرین توأم با سلامت، عزت و سعادت مسئلت می نمایم .

سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی.


همچنین سردار غیب پرور ریاست سازمان بسیج نیز در پیام جداگانه ای این واقعه غم انگیز را به سردار حاجی زاده تسلیت گفت.

متن پیام سردار غیب پرو به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

سردار سرتیپ پاسدار برادر امیرعلی حاجی زاده

فرمانده محترم نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

«سلام علیکم بما صبرتم»

دست تقدیر و سرنوشت، مصیبت تاسف آوری را برای جنابعالی و خانواده محترم و بازماندگان شریف رقم زد. ضایعه درگذشت غم انگیز پدری فداکار و مهربان که عمری را در صداقت و بزرگواری و تربیت فرزندان شایسته ای همچون جنابعالی سپری کرد، همگان را متاثر کرد.

مراتب تسلیت و تعزیت اینجانب را در مصیبت وارده پذیرا باشید و در غم خویش شریک بدانید. علو درجات معنوی و روحانی و رحمت و غفران الهی برای آن فقید سعید و بقای عمر توام با صحت و سلامتی برای جنابعالی، بازماندگان و خانواده محترمتان از خداوند سبحان مسئلت دارم.

سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب‌پرور

رئیس سازمان بسیج مستضعفین