به گزارش پارس نیوز، 

روح‌الله سلگی معاون سیاسی بسیج اساتید تهران بزرگ با اشاره به اظهارات برخی نمایندگان مجلس علیه منتقدان FATF گفت: در برجام منتقدان دلسوزانه نکاتی را جهت اطلاع مسئولان و دست‌اندرکاران بیان کردند، ولی با برچسب‌هایی مانند بی‌سواد و کاسبان تحریم مواجه شدند و با گذشت روزها مشخص شد منتقدان برجام چرا مخالفت می‌کردند.

معاون اسبق مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری، ادامه داد: امروز هم نتیجه برخی قراردادها را تاریخ قضاوت می‌کند، شاید یک تا دو دهه هم طول بکشد، ولی بالاخره نتیجه مشخص می‌شود مانند سرنوشت برجام را همه دیدند به کجا رسید.

این استاد دانشگاه تصریح کرد:‌ امروز برخی سر ماجرای FATF به منتقدان و هم‌وطنان خود انواع و اقسام تهمت‌ها را می‌زنند و این به معنای دیکتاتوری است، کسانی خودشان را نماد روشنفکری و دموکراسی در کشور می‌دانند، به رویکرد دیکتاتوری‌‌ای که روی  همه مستبدان تاریخ را سفید کرده است، روی آورده‌اند.

سلگی یادآور شد: ممکن است موضوعی مخالف نظر یک جریان سیاسی باشد حال نباید به این دلیل به مخالفان موضوع تهمت زده شود، مخصوصا افرادی مانند خانم پروانه سلحشوری که معتقد به تکثر اندیشه‌ها هستند، نباید چنین کاری کنند.

وی با خطاب قرار دادن به کسانی به مخالفان FATF انگ حمایت از تروریست می‌زنند، تصریح کرد: کسانی حامی تروریست هستند که امروز پناهگاه مریم رجوی و منافقین کوردل شده‌اند، کسانی که دست‌شان به خون ملت ایران آغشته است. آنها هم FATF را پذیرفته‌اند و هم حامی تروریست هستند. امروز اروپا بهشت تروریست‌های جهان شده و پرورش‌دهنده گروهک‌هایی مانند داعش است و غرب به مأمنی برای تروریست‌هایی مانند داعش تبدیل شده است.

سلگی یادآور شد: متاسفانه امروز می‌بینیم نشخوارهای غربی‌ها توسط عده‌ای ظاهراً منورالفکر در حال بیان است و آن را بر سر منتقدان خود می‌کوبند.

وی گفت: اینکه با انواع و اقسام برچسب‌ها با مخالفان FATF  برخورد شود نشان‌دهنده دیکتاتوری محض است.