اختصاصی پارس؛

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 434129

  خوش آمد آقای روحانی برای من مهم نیست ولی اگر قرار است به صحنه بیایم و واقعا رأی من از روحانی بالاتر باشد، باید ایشان کنار برود.

  پایگاه خبری تحلیلی «پارس»- نامزد درسایه اصلاح طلبان خواستار کناره گیری روحانی شده است.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «پارس»، یکی از نامزدهای جریان اصلاحات که نماینده مجلس نیز هست به رئیس دولت اصلاحات گفته است: اگر نامزد شدم و رایم از روحانی بیشتر بود، باید کنار برود.

  در پی درخواست رئیس دولت اصلاحات، این نامزد جریان اصلاح طلبان حدود دوهفته پیش مواردی که می خواهد در انتخابات مطرح کند را در حدود 20 صفحه آماده و به وی ارایه کرده و عنوان آن را برنامه هایش برای دولت آینده اعلام کرده است.

  وی مواردی را مطرح ساخته که در حوزه اقتصاد، حوزه سلامت و حوزه اشرافی‌گری، به مدیران دولت انتقادهای جدی به دولت فعلی داشته که رئیس دولت اصلاحات اظهار می دارد: شما قرار شد حامی و یار آقای روحانی باشید؛ یعنی در کنار ایشان مکمل باشید و به نوعی هم این دولت هم کارنامه‌اش برای همه ما هست و الآن شما به عنوان یک منتقد و رقیب روحانی برنامه‌هایتان را نوشتید، قطعاً روحانی این را نمی‌پسندد و این طور نمی‌شود کار کرد 

  این نامزد جریان اصلاحات در پاسخ می‌گوید: خوش آمد آقای روحانی برای من مهم نیست ولی اگر قرار است به صحنه بیایم و واقعا رأی من از روحانی بالاتر باشد، باید ایشان کنار برود. 

  وی می افزاید: همین که از همین حالا روحانی بگوید و من این را نمی‌پسندم و به عنوان بازی گرم کن صحنه وارد انتخابات شویم، اصلا این را قبول ندارم و در مشی من نیست و من هیچ اصراری برای کاندیداتوری نداشتم و اصرار شما و دوستان بود و خطرات و احتمالاتی که برای رأی نیاوردن روحانی و شما گفته بودید آمدم. 

  وی اضافه کرده است: چیزی که به آن اعتقاد ندارم نمی‌توانم به دورغ از دولت تعریف کنم، از طرح تحول سلامت به شدت منتقد بودم و الان نمی‌توانم تغییر 180 درجه‌ای بدهم و نمی‌توانم به مردم دروغ بگویم و چشم امید به مدیریت ناکارآمد و فرسوده دولت فعلی و مدیریت اشرافی این دولت ببندم. چشم به توجه نکردن به محرومین و شهرستان‌ها را ببندم. کارهای عمرانی را ول کرده است چشم ببندم و وضعیت تورم، رکود و بیکاری که در کشور حکم‌فرماست چشم ببندم، من هم قاعدتاً منتقد این قضیه هستم.

   

   

  اصلاح طلبان انتخابات ریاست جمهوری آینده حسن روحانی رئيس دولت اصلاحات
  • ناشناس
   پاسخ

   این فرد بنظر شایسته ورود به رقابت انتخاباتی میباشد چون :1- دلسوزبنظر میرسد بخصوص به قشر کم درآمد 2- راسخ واستوار است چون برنظرات منطقی خود پافشاری میکند3- شجاع است چون با صراحت صحبت میکند4- کارشناس است چون به ابعاد مختلف مشکلات اشاره میکند5-صادق است چون تاکید میکند نمیتواند به مردم دروغ بگوید6- گول پست ومقام را نمی خورد چون به پیشنهاد افراد دیگر حاضر شده به میدان انتخابات بیایدومقام پرست نیست 7-با اشرافی گری اصلا موافق نیست چون اشرافی گری را یکی از مشکلات دولت کنونی میداند

   • ناشناس

    یهو بگو آقای کواکبیان است دیگه!

   • ناشناس

    نامزد مورد نظر پزشک و متخصص قلب و قبلا وزیر بوده. امیدوارم بفهمید

   • ناشناس

    کجایندیاران امام چقدربرای ایران زحمت کشیدندوحالاجنگ است برسرقدرت واقعارهبرتنهاست

   • رهگذر

    همه کسانی که کمی منطق داشته باشند از هر حزبی که باشد چه چپ چه راست چه ..... می داند که مشکلات این مملکت نسخه یک شبه ندارد و با یک دولت 8 ساله حل نمیشود یعنی چطور میشود مشکلات 40 ساله را در عرض 8 سال حل کرد فرقی هم نمیکند روحانی و احمدی نژاد و ایکس و ایگرگ مشکلات اینقدر ریشه دوانده که با معجزه هم حل نمیشود مگر اینکه واقعا سند چشم انداز بر اساس روال منطقی پیش برود که تازه اگر حساب کنیم هر سال بتوانیم 60 تا 70 در صد برنامه های سند چشم انداز 20 ساله رو با موفقیت به اتمام برسونیم حداقل 20 سال طول میکشه تا به نقطه مثبت برسیم یعنی همه چیز قانونمند بشه و تازه اون نقطه نقطه شروعه یادمون باشه المان و ژاپن یک شبه به اینجا نرسیدن و چند نسل از خود گذشتگی داشتند چیزی که ما نداریم و با یک قوره ترش میکنیم و با یک مویز شیرین میزنیم پس این اقا هم معلومه چیزی جز ادعا نداره

  • محمدتقی پرهیزکار
   پاسخ

   این طور که نمیشه اسمشو هم بگید

   • ناشناس

    کواکبیان اسمشه

   • د

    مسعود پزشکیان

  • ناشناس
   پاسخ

   همشون وعده وعید میدن ولی خرشون که ازپل گذشت پشت سرشونم نگاه نمیکنن.

  • محسن
   پاسخ

   بیا چون این دفعه اگه منم بیام ورقیب روحانی بشم رای میارم

  • ناشناس
   پاسخ

   دلواپسان با این جور حرفها میخوان دل خودشونو خوش کنند شورای اصلاح طلبان به ریاست عارف اعلام موضع کرد و وسلام
   شما اگه راست میگی اسمشو بگو ایشون شاید به اسم اصلاح طلبی بخواهد بیاد

  • موسوی
   پاسخ

   روحانی هم خیلی شعار داد این یکی هم مثل روحانی فقط بلدن حرف بزنن اصلاح طلبها. دو صد گفته چون نیم کردار نیست

  • دروغگو
   پاسخ

   گفت دانایی که گرگی خیره سر
   هست پنهان در نهاد هر بشر
   ...................

  • pilepa
   پاسخ

   گول حرفهای نو وتازه وپر چرب را نخورید همه با همین ترفند می آیند در این مملکت دلسوزنیست لطفا برایش فاتحه بفرستید.

  • ناشناس
   پاسخ

   لازم نیست اسم ایشون گفت بشه اگه کمی اخبار سیاسی رو دنبا کرده باشید متوجه می شین که ایشون آقای دکتر پزشکیان هستند

  • ناشناس
   پاسخ

   روحانی گرچه نگذاشتند کاری کند ولی در مقابل سیاه کاریهای دولت گذشته چنان درخشان است که بی رقیب است و این شایعات فاقد پشتوانه مردمی جناح بی رای که اکثر رسانه ها از جمله ملی را دارند راه به جایی نمی برد.

   • روشنگر

    کشتید خودتون با دولت قبل

  • ناشناس
   پاسخ

   جنگ زرگری وبادست پس زدن،وباپاپیش کشیدن سیاست سکولارهای دولت یازدهم، اگرچه مردم گوش پری به این شعارهای قشنگ دارند

  • هموطن
   پاسخ

   هر که رییس جمهور شود بهتر از رییس جمهور کنونی هست.اگه نگاهی به تاریخ بیاندازیم کارهاش شباهت زیادی به شاه سلطان حسین دارد

  • علی
   پاسخ

   آقای پزشکیان هستش دیگه

  • ناشناس
   پاسخ

   الهی که عمر دولت یازدهم برای عمر همیشه ی همیشه تموم بشه. اینا مافیای ثروت و قدرتند. دردی از ما دوا نکردند. خداوند همون کاری رو باهاشون بکنه که با مردم میکنند.

   • ناشناس

    چرامردم ناسپاسید ایران امن است درجهانی که ناامن است رایتونوبدیدبه هم توهین نکنید

  • سیدمحمد خادمی
   پاسخ

   دولت روحانی خوب نبود بخصوص در معیشت منزلت معلمان و...اما از دولت قبلی بهتر بود کاش کاندیدای اختصاصی اصلاحات تایید میشد

  • ناشناس
   پاسخ

   منظورش آقای پزشکیان هست
   پزشک تبریزی که در جا گذاشتن وسایل جراحی در شکم بیماران، ید طولایی داره.
   در ضمن ایشون توی مجلس از چیزی که در موردش هیچی نمیدونه دفاع میکنه و بهش رای موافق میده.
   نماینده ای که در آمار فعالیت های نمایندگان در مجلس نهم یکی از کم کارترین و پرغایب ترین نماینده ها بوده
   لابد ایشون میخوان دلسوز مملکت باشن

   • بهنام

    عجب مزخرفاتی رو کنار هم گذاشتی!
    نطقهای ایشون رو توی مجلس که تو اینترنت هم هست بشنوی میفهمی ایشون کی هستند

  • ناشناس
   پاسخ

   روحانی باهیچ ترفندی رای نخواهد آورد
   بدترین دوران زندگیمان دراین 4 سال رقم خورد

  • سید
   پاسخ

   سلام دوستان نمی دانم چقدر از مسائل پیرامون را تحلیل کرده اید اگر این دولت کنونی به اصطلاح تدبیر و امید کنار برود مطمن باشید دولت بعدی در خدمت ما مردم نخواهد بود و قبول داشته باشید دولت بعدی که به هر نامی بیاید اول منافع آن کسانی که منافعشان بواسطه دولت کنونی از آنها گرفته شده ،تامین خواهد شد و پیمانکاران و تجار دولتی که دستشان در دولت فعلی قطع شده دندان تیز کرده اند که در دولتی جدیدی که بر سر کار اید راه نفوذ پیدا کنند . بعضی به عناوین مختلف مانند جبهه مردمی انقلاب و اصولگرا و اعتدال برای غارت بیت المال آماده شده اند . این را بدانید که اگر دولت فعلی بماند و مردم خواسته های خود را مستقیم با کمک رسانه ها و بدون دخالت احزاب پیگیری کند همین دولت هم ملزم به نوکری ملت خواهد شد .

  • ناشناس
   پاسخ

   روحانی همین که تونست ترمز گنده کاری های احمدی نژادو بکشه به نظر من شاهکار کرده/

  • ناشناس
   پاسخ

   اینا خوب فهمیدن مردم ایران احساساتی و زود باورندیه وعده دروغ بده بپر به پلو حالا نخور کی بخور

  • ناشناس
   پاسخ

   این دولت که هیچ هردولت دیگر اگر در خط مش امام ورهبری نباشد به ملت ومملکت دل نمی سوزاند

  • ناشناس
   پاسخ

   چرا پایگاه خبری تحلیلی «پارس» از اوردن نامه این نامزد واهمه دارد.بقول معرف اگر ریگی به کفش ندارید شفاف و روشن اسم این نامزد محترم را بیاورید.احتمال چون در سایه هست چشم بصیرت می خواهد که متاسفانه مردم ندارند فقط بعضی از خواص دارند که یحتمل پایگاه خبری تحلیلی "پارس" از از همان خواص است

  • علی
   پاسخ

   آقای پزشکیان آدم سالمیه تنها نقطه ضعف پزشکیان بودنش در لیست اصلاح طلبهاس درحالی که ازانتقادهاشم معلومه گروه خونش بااونا نمیخونه.ضمنا نقدا معلومه که پزشکیان رایش خیلی بیشتر ازروحانیه.خسارتی که روحانی به نظام دراین 4سال وارد کرد به اندازه ای زیاده که قطعا حتی در صورت قطع ریاستش هم بعضی ازاونا یا قابل جبران نیس ویا خیلی بسختی جبران خواهد شد.یک نمونه اش در قضیه برجام چنان هماهنگی دقیقی باشیطان بزرگ انجام داده که ایران نه راه پس داره نه راه پیش یعنی اگه واقعا خود آمریکا با توان دیپلماتیک خودش راسا وبه تنهایی میخواست توان هسته ای ایران رو بگیره ممکن بود یک جای گریزهایی رو نتونند حدس بزنن وازدستشون در بره ولی خداوکیلی اینا هرکاری روکه نتونستن یا نخواستن انجام بدن این یه کاررویعنی زمین زدن دیپلماتیک ایران وتوان هسته ای رو خیلی دقیق صورت دادن .ضمنا پیشرفت خیلی خوبی درایجاد رکود وبیکاری وافزایش چندبرابری قیمتهای چیزهایی که به معیشت مردم مربوطندداشتند.البته علیرغم تلاشهای جدی وصادقانه شون در انجام ماموریت تحویل توان موشکی به شیطان بدلیل وجود دلواپسان بیسواد که مانع خدمات ایشان به ملت میشدندتوفیقی نداشتند ولی ایشان ابدا ازاین موضوع دلسرد وناامید نیستند وهمچنان امیدوارند که در صورت انتخاب مجدد این مورد وافزایش واردات ماشین وهواپیماوفروش هرچه بیشتر وارزانتر نفت خام را درراستای اقتصاد مقاومتی وبالا بردن رشد اقتصادی پی گیر باشند

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها