• لینک کوتاه
 • منبع: تسنیم کد خبر: 427543

  جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در پاسخ به تلاش جریان ضدانقلاب برای حاشیه‌سازی سیاسی به بهانه حضور ذوالقدر در این جبهه، توضیحاتی ارائه کرد.

  به گزارش پارس نیوز،

  جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در پاسخ به تلاش جریان ضدانقلاب برای حاشیه‌سازی سیاسی به بهانه حضور محمدباقر ذوالقدر در این جبهه، توضیحاتی ارائه کرد.

  روابط عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با تاکید بر بازنشسته بودن ذوالقدر از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، درباره حضور وی در معاونت راهبردی قوه قضائیه نیز توضیح داد که ممنوعیت فعالیت سیاسی مورد اشاره در قانون به قضات و مقام‌های دارای شان قضایی قوه قضائیه مرتبط است و مشمول معاونت راهبردی این قوه که ماموریت قضایی نیست، نمی‌شود.

  در پی فعالیت محمدباقر ذوالقدر در جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، برخی رسانه‌‌ها و جریان‌های ضدانقلاب بدون توجه به پایان فعالیت نظامی وی در سپاه پاسداران و اعلام رسمی بازنشسته شدنش، مدعی شدند که وی به عنوان یک نیروی نظامی فعالیت سیاسی می‌کند، در حالی این ادعا از سوی روابط عمومی سپاه پاسداران نیز تکذیب شده بود.

  جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در اطلاعیه خود تاکید کرده که ذوالقدر از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازنشسته شده و این امر به مدت‌ها قبل از اعلام موجودیت جبهه باز می‌گردد.

   

  قوه قضاییه ضد انقلاب جبهه مردمی نیروهای انقلاب

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها