فومنی:

 • لینک کوتاه
 • منبع: فارس کد خبر: 419281

  دبیرکل حزب مردمی اصلاحات با بیان اینکه اصلاح‌طلبان در این دور از انتخابات به روحانی چک سفید امضا نمی‌دهند، گفت: روحانی شروط اصلاح‌طلبان را نپذیرد از کاندیدای دیگری حمایت می‌کنیم.

  به گزارش پارس نیوز،

  حجت‌الاسلام محمدزارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات درباره انتخابات 96 اظهار داشت: اصلاح‌طلبان در دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری به هیچ وجه به روحانی چک سفید امضا نمی‌دهند. 

  وی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان برای حمایت از روحانی شرط و شروطی دارند، گفت: اگر آقای روحانی شروط ما را بپذیرد از وی حمایت خواهیم کرد. در غیر این صورت گزینه‌های دیگری را در کنار روحانی کاندیدا خواهیم کرد. 

  دبیرکل حزب مردمی اصلاحات در مورد شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان نیز گفت: شورای سیاست‌گذاری به هیچ وجه نمی‌تواند به جای احزاب اصلاح‌طلب تصمیم بگیرد؛ احزاب اصلاح‌طلب خود می‌دانند که چگونه تصمیم بگیرند و خط و مشی را ترسیم کنند. 

  فومنی ادامه داد: در شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان افرادی حضور دارند که احزاب را به حساب نمی‌آورند و خود را بالاتر از احزاب اصلاح‌طلب می‌دانند بنابراین اگر شورای سیاست‌گذاری و خواسته احزاب توجه نکند ضرر و زیان زیادی خواهند دید. 

  وی به اختلاف شورای سیاست‌گذاری و برخی از احزاب اصلاح‌طلب اشاره و تصریح کرد: احزاب اصلاح‌طلب محکم در برابر پدرخوانده‌های ناخوانده خواهند ایستاد. 

   

   

  اصلاح طلبان انتخابات ریاست جمهوری حسن روحانی محمدزارع فومنی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها