• لینک کوتاه
 • کد خبر: 332921

  یک مقام نزدیک به رژیم عربستان سعودی اعلام کرد کشورش دیگر نمی‌تواند سیاست‌های تهران را تحمل کند.

  به گزارش پارس،به نقل از باشگاه خبرنگارانیک منبع آشنا با ایدئولوژی دولت سعودی روز یکشنبه در گفتگو با خبرگزاری رویترز اعلام کرد پس از قطع روابط دیپلماتیک ریاض با تهران، موضع عربستان در قبال ایران این است: دیگر بس است!

   
  این منبع که نخواست نامش فاش شود اعلام کرد دولت سعودی تنها از ایران خشمگین نیست، بلکه از آمریکا نیز ناراحت است؛ چرا که پاسخ مناسبی به مداخله های ایران در منطقه نداده است.
   
  این منبع نزدیک به رژیم آل سعود مدعی شد: دیگر بس است. ایران بار دیگر بی توجهی خود را به غرب نشان داد و آن ادامه حمایت از تروریسم، شلیک موشک های بالستیک است. هر بار که ایرانی ها اقدامی را انجام می دهند، آمریکا عقب نشینی می کند. سعودی ها در حال حاضر به ناراحتی کاخ سفید اهمیتی نمی دهند.  
  ایران تروریسم دولت عربستان سعودی عقب نشینی
  • رضا ایرانی
   پاسخ

   کلا دولت تدبیر بنایش بر ساکت نشینی و ساکت گزینی هست . هواپیمای روسیه رو ترکیه زد روسیه چه جواب دندانشکنی به ترکیه داد؟ و هنوزم دست بردار نیست . در فرودگاه جده اون بلا رو سر دو ماسفر ما آوردن دولت فخیمه روحانی چکاری انجام دادند ؟ در حج امسال چهارصدو پنجاه نفر از حجاج مارو عمدا کشتند دولت روحانی چه اقدامی کرد ؟ بخاطر آتش زدن کنسولگری مشهد این عربستان بود پیش دستی کرد سفرای مارو از اآنجا اخراج کرد . بله دیپلماسی این دولت بنایش خیانت است به شعور این ملت . متاسفیم که چنین دولتی بر سر کار اومد که هیچ اقدامی درمورد جنایات آل سقوط برعلیه این ملت نکردند .

   • ناشناس

    آفرین داداش ! حرف دل من و خیلی های دیگه رو زدی .

  • ناشناس
   پاسخ

   امریکا شمارا انتخاب کرده برای جنگ نیابتی درمنطقه اگر خودش توان داشت تاریخ مصرف نوکری مانند ال صعود را خیلی وقت پیش باطل کرده بود

  • ناشناس
   پاسخ

   ما تا سران وهابی عربستان رو اسیر نکنیم و مثل بردهای قدیم اونها رو نفروشیم ول بکن نیستیم من خودم شخص ملک سلمان رو به عنوان یه برده ی گردن کلفت میخرم

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها