به گزارش پارس، محسن پیرهادی عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در شبکه اجتماعی اینستاگرام پیوستن خود به این کمپین را اعلام کرد. در اولین روز ماه محرم، کمپینی برای حمایت از کودکان حرم آغاز به کار کرده است. یک حرکت اجتماعی برای حمایت از آیلان‌ها، برای حمایت از کودکانی که جنگ رویاهایشان، پدر و مادرشان و کودکی‌شان را با خود برده است. نام این کمپین را گذاشته «کمپین با کودکان حرم»، من دلم پیش بچه های سوری، پیش کودکان حرم است که جنگ آنها را تنهاترین کودکان زمین کرده است، کاش ما هم یکی از اعضای این کمپین باشیم، کنار غربت و تنهایی کودکان حرم.

 

کودکان حرم

به گزارش دبیرخانه "کمپین با کودکان حرم"، برای شرکت در این امر خداپسندانه ۷۲ پایگاه در نقاط مختلف سطح شهرازجمله میادین اصلی،مساجد،محل برگزاری نمازجمعه،هیئات ، معابر و ایستگاههای مترو پیش بینی شده که آماده دریافت کمک های نقدی وغیر نقدی شامل لباس گرم، پتو، زیر انداز،اقلام خوراکی فاسد نشدنی و کنسروی از شما مردم خیرو انساندوست است.

همچنین شماره حساب۱۰۰۸۰۱۰۸۵۰۲۷ بانک شهر ویژه کمپین با کودکان حرم برای واریزکمک های نقدی غیر مستقیم مردمی پیش بینی شده است.امید است با همیاری شما مردم خیرخواه و مهربان شهرتهران مرهمی بر درد کودکان مظلوم سوریه باشیم.