به گزارش پارس به نقل از میزان به نقل از پایگاه خبری الحدث پرس یمن، بر اثر بمباران جنگنده های عربستان صدای انفجار شدید تقریبا در همه جای صنعا شنیده شد.

جنگنده های عربستان ساعتی پیش مقر نظامی پلیس در منطقه شعوب در مرکز صنعا و اردوگاه الصیانه در منطقه الحصبه در شمال صنعا و مقر سابق تیپ یک زرهی را بمباران کردند.

هنوز گزارشی از تعداد کشته و زخمی های جنایت امروز عربستان در صنعا منتشر نشده ولی با توجه به شدت بمباران، شمار کشته شدگان ده ها نفر خواهد بود.

این کشتار در شرایطی صورت می گیرد که بی مبالاتی و بی کفایتی سران عربستان در جریان رمی جمرات منجر به کشته شدن و مجروح شدن صدها زائر مسلمان از کشورهای مختلف از جمله هموطنانمان شد.

عربستان با ائتلاف 9 کشور عربی منطقه به جز عمان و با همراهی آمریکا از ششم فروردین سال جاری حملات گسترده ای را علیه یمن آغاز کرد تا 'عبد ربه منصور هادی' رییس جمهوری مستعفی و فراری این کشور را به حاکمیت بازگرداند و از قدرت گرفتن انقلابیون یمنی که امنیت شهرهای این کشور را تامین می کنند، جلوگیری کند.

در اثر این حملات تاکنون هزاران یمنی از جمله زنان و کودکان کشته و یا مجروح شده و ده ها هزار نفر نیز آواره و 80 درصد تاسیسات زیربنایی ؛ خدماتی و درمانی این کشور ویران شده است.