فضاي آرام با بحث هاي چالشي

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 243038

  با حضور عناصري از جريانهاي مختلف و مسوولين ارشد دولتي، فضاي آرام با بحث هاي چالشي شكل گرفته كه مورد پسند يك گروه نيست.

  پايگاه خبري تحليلي «پارس»- طراحي رونمايي عمومي و رسمي در يك فضاي رسانه اي از محمد خاتمي با هدف ايجاد التهاب كليد خورده است.

  بيستمين نمايشگاه مطبوعات با هدف معرفی رسانه ها، آشنایی متقابل رسانه‏ های داخلی و خارجی شرکت‏ک ننده در آن، برقراری ارتباط بلند مدت میان رسانه‏ ها، هم ‏اندیشی رسانه‏ های مدعو در خصوص مهم‏ترین مسایل مبتلابه منطقه و جهان و از شنبه هفته جاري آغاز شده است.

  در سه روز آغازين نمايشگاه با وجود حضور عناصر حزبي و سياسي از جريانهاي مختلف سياسي و همچنين مسوولين ارشد دولتي، فضاي آرام با بحث هاي چالشي شكل گرفته كه ظاهرا اين فضا مورد پسند يك گروه سياسي نيست. گروهي كه زيست خود را در التهاب و فتنه انگيزي مي بيند.

  بر همين اساس، اخباري از برخي محافل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به گوش مي رسد كه عده قليلي براي رونمايي از حضور عمومي سيد محمد خاتمي، تلاش دارند تا زمينه حضور وي در بيستمين نمايشگاه مطبوعات و خبرگزاري ها را فراهم آورند.

  گفته مي شود اين گروه در محفل خود حضور عمومي خاتمي را زمينه بيشتر ظهور و بروز اجتماعي وي مي دانند و بر اين باورند كه با توجه به واكنش شديد مردم نسبت به همراهي محمد خاتمي با عوامل آتش افروزي فتنه 88، احتمالا حضور وي در نمايشگاه، موجب التهاب سنگين و تنش فراوان خواهد شد اين افراد تجربه حضور موسوي و كروبي و همچنين علي بهشتي در سالهاي بعد از 88 در نمايشگاه مطبوعات را مورد توجه دارند.

  اين گروه محفلي، معتقدند با حضور خاتمي و ايجاد درگيري در سطح نمايشگاه، مي توان تا چند هفته فضاسازي رسانه اي گسترده اي ايجاد و جوي از مظلوم نمايي و ايجاد محبوبيت براي خاتمي را به دست آورند.

  5397

  beheshtidorogh

  جهان رسانه سید محمد خاتمی فتنه نمایشگاه مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خاتمی سیاسی حضور فضای
  • ناشناس
   پاسخ

   خاتمی محبوب هست خودسر های چماق بدست همه جور ازاد تو این مملکت رو رها کنید وحشیانه اسید بریزن هر کی رو خاستن ضرب وشتم کنن سر از زیر برف در بیارین بلا نسبت ادعای دینداری هم که دارین

  • جواب ناشناس
   پاسخ

   خاتمی محبوب نیست
   اسید پاشی هم کار افرادی مثل خودتان است که هدفشان التهاب جامعه در آستانه ماه محرم و تصویب قانون امربه معروف و نهی از منکر بود.
   مردم کبک نیستند بروید دانه هایتان را جای دیگر پخش کنید.

  • سید مهدی
   پاسخ

   درود بیکران بر سید خوبان رئیس جمهور محبوب سابق کشور، فرزند مرحوم حضرت آیت الله خاتمی امام جمعه یزد، و نماینده حضرت امام(ره) در استان یزد.براستی که موش های کور تاب دیدن نور را ندارند!!!

  • طاهرخانی
   پاسخ

   از آدمهای دیکتاتور از این بیشتر نمی توان انتظار داشت ؟؟؟ کشور را به آشوب بکشند ؟؟؟ قانون را زیر پا بگذارند ؟؟؟ پای بیگانگانی مثل انگلیس خبیث به کشور باز کنند ؟؟؟ از آنها کمکهای میلیاردی برای برهم زدندآرامش کشور بگیرند ؟؟؟ هر موقع خواستند قانون اساسی را قبول و هر موقع نخواستند قانون اساسی را دور بریزند ؟؟؟ به راحتی رای40 میلیونی مردم را زیر سئوال ببرند ؟؟؟ در روز عاشورا حرمت دین و اعتقادات مردم را از بین بردند ؟؟؟ ....... و خیلی از رفتار های دوگانه و منافقانه ؟؟؟ کسی که سید باشد انتظار بسیار از او هست ؟؟؟ به اعتراف خود آقای خاتمی در انتخابات 88 آن حجم تقلب امکان نداشت . ؟؟؟ کسی که شجاعت بیان اشتباه خود را نداشته باشد قابلت کشور داری را ندارد حال هر کسی باشد ؟؟؟ امسال خاتمی باید پاسخگوی کسانی باشد که بی گناه در سال 88 کشته شدند ؟؟؟ چنان موضع گیری می کنند گویی کل ملت تشنه و عاشق ایشان است ؟؟؟ در انتخابات 84 آقای خاتمی مستقیا از آقای معین حمایت کرد ایشان چند رای آورد ؟؟؟
   بعد از چندین سال سر را زیر برف بردن مشکلی را حل نمی کند تا وقتی با مردم روراست نباشی مردم همان کسانی هستند که دو دوره پشت سر هم نه دندان شکن به این طایفه دادن ؟؟؟

  • مصطفی
   پاسخ

   به نظر میرسد که شما باید سر از زیر برف بیرون بیاورید و در عالم اوهام وخیالات سیر نکنید. خاتمی شاید محبوب باشد آن هم محبوب عده قلیلی مثل خودش ولی در نظر بخش عمده جامعه که دل در گرو انقلاب ایلامی دارند منفور است.

  • ناشناس
   پاسخ

   سپاس خدا را که دشمنان را ابله افرید . یعنی بعد از چندین سال جوسازی هنوز نمی فهمند خاتمی محبوب است و نیاز به کاری ندارد و براحتی در جامعه حضور دارد ولی عزیز دردانه های شما با هزار گارد هم جرات حضور بین مردم را ندارند

  • علی
   پاسخ

   سلام. دوست عزیزی که پیغام چماق بدست ها گذاشتی اگر کمی درباره این موضوع تفکر کنی ویکم به عقب برگردی میبینی که همین دو نفر از روسای مملکت بوده اند که ادعای دینداری هم دارند ولی بعد از گذشت چندی با فروختن مملکت و مردم مملکت ،خیانتی بزرگ کرده اند که در طول تاریخ نا بخشودنی بوده است پس توقع نداشته باش که رفتار خوبی با آنها شود.
   اگر آقای خاتمی محبوب شما هست ،در تمام دنیا انسان های وطن فروش منفور می باشند.

  • محمود
   پاسخ

   زرشک

  • ناشناس
   پاسخ

   سلام خدا وند بر سید عزیز و بزرگوار آقای خاتمی من وقتی کودک بودم یک بار ایشون رو که برای سفرهای استانی به شهر کوچک ما آمده بودند زیارت کردم الان آرزو دارم یکبار دیگه ایشون رو از نزدیک زیارت کنم
   ان الله یحب الصالحون

  • فاطمه شریعت پسند
   پاسخ

   حنای تحلیل های پوچ و نخ نمای شما دیگر برای احدی از آحاد این مملکت رنگ ندارد. از خدا بترسید و لااقل از اجداد طاهرین سید بزرگوار آقای سید محمد خاتمی خجالت بکشید و این قدر بر طبل جوسازی و دشمنی نکوبید و بدانید که قیامتی هم در کار است و سرانجام در این دنیا هم چوب ای فتنه گری ها و دشمنی های کور خود را خواهید دید. مردم خود هوشیارند و می دانند که خاتمی آن کسی نیست که شماها و همپالکی هایتان می گویند.

  • ناشناس
   پاسخ

   خاتمی عزیز این مردم بوده وهست وتا انتها خواهد بود

  • حبیب
   پاسخ

   خاتمی توقلب تموم طرفداراشه خدا نگهدارش باشه وطول عمربهش بده وبدخواهاش وازصفحه روزگارحذف کنه

  • ناشناس
   پاسخ

   خاتمی محبوب دل ملت برای همیشه خواهد بود .گروهک پایداری عامل رسوایی .

  • ناشناس
   پاسخ

   خاتمی محبوب قلبهاست و انشالله توطیه گران رسوا میشوند.

  • شول
   پاسخ

   باور کنید این تحلیل شماست گویی شما بجای ملت ایران فکر میکنی کمی وجدان داشته باش ببین کی روزگار مردم را سیاه کرد با اون طرح و برنامه هاش اگه کار خوبی هم داشت اینقدر یاران دولت قبل گند زدن که حالا حالا ها تو زندگی مردم اثر گذاشته

  • خبرخوان
   پاسخ

   درپاسخ به علی و همه ی آنانی تاب ندارند محبوبیت مرد عباشکلاتی را،بایستی عرض کنم تاریخ معاصررابخوانید ببینید چه کسانی برای سقوط مصدق"نخست وزیر ملی گرای کشو رکه نفت را ازحلقوم روبه پیر بیرون کشید"ازهیچ اقدامی فروگذارنکردند!؟ و درسال های انتهایی حکومت خودکامه ی پهلوی چه کسانی همزمان ازخط "رهبرکبیر انقلاب امام خمینی"فاصله گرفتند و لیوان فرزندش راشکستند!؟و امام را به تندروی متهم می کردند!؟(...) چه کسانی 8سال سرمایه ی هنگفت وافسانه نفت را برباد دادند وبابک مه آفرید و خاوری آفریدند!؟ اگر همه ی اینها "وطن فروشی" نیست پس چیست!؟وطن فروش تر از این جریان اگر یافتید،به خواجه حافظ شیرازی هم خبردهید.به قول مولایمان حسین ابن علی(ع)اگر دین ندارید آزاده باشید...فاعتبروا

  • جواد
   پاسخ

   اقايان اجيركردهاي خودشون ميفرستند بعد فيلم وتبليغات كه اينا مردمند واز اصلاح طلبان بيزار اونقدر گفتند وميگن كه خودشون هم باورشون شده وتعجب ميكنند كه خاتمي از روحاني حمايت كرد وروحاني راي اورد

  • ناشناس
   پاسخ

   خاتمی محبوب مایی شماوهاشمی روحانی رارییس جمهورکردی خداشماهاشمی وروحانی رامحفوظ کند.

  • حامی
   پاسخ

   هموطنان عزیز، جامعهء ایران پوست اندازی کرده است! ولی ما هنوز بر سر محبوبیت این جناح و جناح دیگر با هم اختلاف و دعوا داریم! چقدر این و آن وعده دادند و ما را امیدوار کردند اما عمل ندیدیم!!! و باز خود را امیدوار کردیم به چهار سال بعد! و اینگونه فقط زمان بود که میگذشت.! مرد عمل بیابید که همه جا محبوبیت داشته باشد.

  • ناشناس
   پاسخ

   من به عنوان یک ایرانی مسلمان به وجود فردی همچون آقای خاتمی بزرگوار افتخار می کنم خدا به این فرد دلسوز ،زحمتکش و عزیز ملت ایران سلامتی و طول عمر و مؤفقیت روزافزون عطا فرماید.

  • مرصاد
   پاسخ

   سلام با علی آقا و طاهرخانی و آقا مصطفی موافقم . انشاالله خدا خودش به مردم بصیرت بده و خاتمی و امثال این هارو از سر راه مملکت برداره .

  • ناشناس
   پاسخ

   خاتمی بنیان گذارهمین مقدار کم آزادی که داریم هست

  • علی
   پاسخ

   این شیوه ای که برای ثبت نظرات مثبت و منفی ایجاد کرده اید واقعا شرم آوره.

  • دوست
   پاسخ

   سید محمدخاتمی مثل طلا خالص ودرخشان است هرچقدر هم برعلیه وی تبلیغ کنید ، از ارزش والا و محبوبیتش در نزد مردم کاسته نخواهد شد.لطفاَ به فسادهای گسترده اقتصادی دولت بعد از خاتمی نگاهی کنید، به نظرشما محبوبیت مشکل است به فساد و هرج ومرج کردن کشور نه !

  • بهار
   پاسخ

   خاتمی درقلب ماجادارد چشم بدخواهان کورخدانگهدارش

  • ناشناس
   پاسخ

   دوست برادر که گفتی خاتمی وطن فروخته یکی از وطن فروشی هاشو باخودت بگو اگه خواستی بنویس تا راهنمایی بشی هرچند بعید شما به راه راست هدایت بشی چون قران شما حدیث شما و عقل شما کردار شما نوشته شما دینداری شما شق شما تلویزیون عزت خان اگه به قران رسول خدا هم نگاه میکردی و مانیشو لااقل میخوندی اینجوری قضاوت نمیکردی

  • امید آه
   پاسخ

   نابغه هایی مثل خاتمی و موسوی اگر از دشمنان غرض ورز خود تخریب نشوند جای تعجب دارد!!!
   مخافان گرامی لطفا برید و تعداد رای این دو محبوب ملت در انتخابات سالم!! نگاه کنید تا دستتون بیاد که ملت طرفدار کیه، اگر یک ذره حق با افراطیان گرامی بود، با تخریب و حبس و اتهام ارتداد و... سعی نمیکردند اینها رو از جامعه حذف کنند. به امید روزی که ملت به حق واقعی خودش برسه

  • امیر
   پاسخ

   وخداوندمکر حیله گران را به خودشان بر می گرداند>>.>>>>>>>>> همین

  • ناشناس
   پاسخ

   محمد خاتمی گوهری درخشان و تابناک در کشور ما به حساب می آیند چشم حسودان کور باد

  • ناشناس
   پاسخ

   مردشور خودتون با اون تیتر زدنتون رو ببره

  • طاهرخانی
   پاسخ

   واقعا نابغه بودند....................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   لطفا بفرمایید این آدمهای خائن در چه چیزی نابغه بودند ......؟؟؟؟ در آشوب ؟؟؟ در فتنه ؟؟؟ در زمین دشمن بازی کردن ؟؟؟؟ با انگلیس خبیث همراه شدند ؟؟؟ به والله تا آنجایی که ما می دانیم اینها صفتهای آدمهای خائن است ؟؟؟

  • بیکار
   پاسخ

   مردم به امنیت و آرامش و کار نیاز دارند نه به سیاست.

  • ناشناس
   پاسخ

   چه بخواهند و چه نخواهند اين سيد دوست داشتني بين مردم محبوب و مورد احترام است از كامنتهام معلومه (حالا حالاها بايد بدويد تا وجهه ايشونا خراب كنيد )

  • mahsa
   پاسخ

   این نظرها که طرفداری از اقای خاتمی کرده اند یک دو نفر بیشتر نیستند و چندین بار نظر دادهواند

  • برزین امیرمطلبی
   پاسخ

   خاتمی عزیز ای سید بزرگ پرچمی که تو برافراشتی هرگز به زمین گذاشته نخامد شد.

  • جعفر
   پاسخ

   اگربه دوران ریاست جمهوری اقای خاتمی رجوع کنیم وبدون غرض باشیم میبینیم که یکی از دوران سربلندی وافتخار افرینی کشورمان ان دوران بوده است.البته اگر با انصاف باشیم

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها