• لینک کوتاه
 • کد خبر: 241643

  به گزارش پايگاه خبري تحليلي «پارس»، داريوش سجادي در صفحه اجتماعي خود نوشت:

  رخ نمائی قابل فهم!

  تیر ماه سال گذشته و یک ماه بعد از پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری ذیل مقاله «ماجرای هاشمی» نوشتم:

  به اقتفای ناکامی شخصی هاشمی در انتخابات ریاست جمهوری و ناتمام ماندن پروژه تصاحب ساختمان پاستور و به اعتبار کامیابی هاشمی در ترمیم پایگاه اجتماعی اش از طریق دو گانه «مظلوم نمائی و منجی نمائی» علی القاعده گام و اهتمام نوین هاشمی بازگشت مجدد به کرسی ریاست مجلس خبرگان است!

  (ماجرای هاشمی ـ http://sokhand.blogspot.com/2013/07/blog-post_21.html)

  یک سال بعد از آن اکنون و بالاخره هاشمی رفسنجانی، با کرشمه ای معنادار مبنی بر «اصلحیت خود برای نشستن بر صندلی ریاست خبرگان» در اقدامی بدیهی، قابل فهم و قابل توقع و طبیعی که انتظارش امری دور از ذهن و سخت نبود خیز خود برای تصاحب کرسی ریاست مجلس خبرگان را اعلام کرد!

  این انتخابات پرده ای جدید از بازی قدرت هاشمی و متحدانش در سپهر سیاسی ایران است.

  در این مورد بمرور بیشتر خواهم نوشت.

  القاعده انتخابات انتخابات ریاست جمهوری ایران بازی حسن روحانی ذهن مجلس خبرگان هاشمی رفسنجانی هاشمی
  • ناشناس
   پاسخ

   ظاهرا مخالفت با هاشمی به مد تبدیل شده است و پله ترقی برای خیلیها شده یک بار سابقه مبارزاتی او را مرور کنید

  • ناشناس
   پاسخ

   مرگ بر دشمنان هاشمی

  • ناشناس
   پاسخ

   جناب سجادی با این نوشته ها که معلوم نیست چکاره این انقلاب هستی یاداین مثل می افتم عرض خود می بری و زحمت ما می داری

  • ال
   پاسخ

   متعجب هستم که چرا برخی چشمانشون بر روی واقعیات آبستن ?لابد ابن گروه جمله معروف امام که شاید من از کسانی تعریف کرده باشیم ولی ملاک حال فعلی ایرادات را فراموش کرده باشند'درتاریخ هم از صدر اسلام کسانی بودند که در کنار پیامبر و امامان بودند ولی بعدها مثل طلحه و زبیر و شمر و دیگران شدند!راستی یادمان نرفته حکم جهاد عفت هاشمی سردمداری هاشمی و فرزندانش در فتنه و اختراع جریان انحرافی توسط هاشمی که خود ایشان اذعان کردند و نیز خود ایشان گفتند که من از اول مخالف احمدی نژاد بودیم وتاآخرایستاده ام !اینها چه پیامی می تواند داشته باشد? پرونده های فرزندانش چطور?

  • ناشناس
   پاسخ

   جناب سجادی خود گویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی. به تنهایی این کرامات را گفتی . چه ادبیات پر نغزی. ماشائاله به این همه تقوی .چقدر به کلام قران کریم پایبندی که فرمود ، با ادبیات بد همدیگر را صدا نکنید و همدیگر را مورد تمسخر قرار ندهید و از پنهان کاری دست بردارید و شفاف باشید و....... امید است در قیامت شرمنده خدای متعال نباشد

  • منوچهر
   پاسخ

   داریوش جان سجادی زمانی که جنابعالی پستونک میمکیدی آقای هاشمی ازمال وجان خودبرای انقلاب خرج می کرد میشه بگی اونموقع شما کجاتشریف داشتیدافاضه میکنی خیلی شرم داره که ایشان را باطلحه وزبیر وشمر مقایسه می کننداین جماعت بی مغز

  • محمد
   پاسخ

   مرد سيباست وديانت فقط هاشمي زنده وپاينده باشي علي جان

  • علی
   پاسخ

   سلام دوستان عزیز ،کمی مطالعه تاریخ به ما نشان می دهد که چگونه با ظاهر نماها بایستی برخورد کنیم خیلی ها در صف انقلاب اسلامی و مبارزات قبل از انقلاب از خود مایه گذاشتند ولی میزان حال فعلی افراد است انقلاب خود غربال میکند و در جریان آن بسیاری دچار همین موضوع شده و دیگر حنایشان برای مردم رنگی ندارد هاشمی فرد است ولی تفکرات وی و رفتارهای فرزندانش به مردم نشان داد دیگر مناسب منسب های بزرگ نیست مگر اینکه توبه کند و خطش را از صراط دیگر آلوده جدا سازد اعتماد همگان جلب نماید.

  • حسین
   پاسخ

   اصلح بوده و هست
   این نه تعارفه نه چیز دیگه
   اما خوب بعضی ها هنوز دو ریالی شون کجه ؟ مارو چه

  • کیانفر
   پاسخ

   هاشمی زنده باد هاشمی پاینده باد درود براین مردخدا ویار امام خمینی (ره)

  • برزو
   پاسخ

   نه نه نباید مگر همراهی با فتنه 88 فراموش شده.

  • ناشناس
   پاسخ

   درود بر ابر مرد سیاست ایران8سال بدون ایشون چه به روز مملکت اوردن البته تو دنیا رکورد اختلاس زدیم برادر سجادی

  • علی
   پاسخ

   اینکه بخواهیم کسانی را برای این انقلاب که زحمات زیادی کشیدند با طلحه و زبیر و شمر مقایسه کنیم کاری درستی نیست.به نظر من هر کسی برای اعتلای ایران اسلامی گامی بردارد حال اختلاف سلیقه هم داشته باشد ایرادی ندارد همیشه در طول تاریخ در هر حکومتی که نگاه کنید یکسری اختلافات سلیقه وجود دارد چه بسا این اختلافات سلیقه و سیاسی برای مملکت در جاهایی تجربه زا است. اقای هاشمی سیاستمدار کهنه کاری است . در خیلی مسایل از ایشان مشاوره گرفته میشود اگر همه شما دلیل سکوتش در سال 88 را دلیل پشت کردن به انقلاب میدانید اشتباه میکنید بعضی اوقات باید سکوت کرد یعنی اقای هاشمی نمیدانسته سکوت در قضایای سال 88 به ضررش تمام میشود قطعا میدانسته اگر ایشان صحبت مینمودند اختلافات چه بسا بیشتر هم میشد دوستان من دوب شده ایشان یا فامیلش نیستم ولی اصل قضیه را فراموش کرده اید اتفاقا دشمن هم این را میخواهید ایجاد دسته بندی و اختلاف در کشور چیزی که این روزها در حکام عرب و اوضاع نابسامان کشورهایشان میبینید.به قول رهبر عزیز اختلاف سلیقه در کار که ایراد ندارد نباید ایجاد تشنج کرد. به خدا مملکت به این خوبی دارید چرا برعلیه همدیگر باید حرف بزنیم همه ما مشکل داریم مشکلات اقتصادی ولی مشکل امنیتی نداریم که بزرگترین نعمت است قدرش را بیشتر بدانیم مشکلات اقتصادی همه جا هست منی که خدا را شکر میکنم برای این مملکت خوب و دارای امینت فکر نکنید نفسم از جای گرم بلند میشود نه . بنده یک خانه هم از خودم ندارم .ولی وقتی اطراف ایران را میبینم که این همه نا امنی هست و داعش چه جنایاتی میکند خدا را شاکرم که ایران ما اقتدار و امنیت دارد. و درود میفرستم بر تمام ارتشیان و سپاهیان. و ماموران نتظامی و بخصوص سربازان گمنام امام زمان که مجاهدانه تلاش شبانه روزی میکنند برای ثانیه به ثانیه این امنیت و رهبری مدبرانه کشورمان که سکاندار این کشتی میباشد

  • 123
   پاسخ

   هاشمی ستون خیمه اقلاب است آنهایی که مخالف ایشان هستند مخالف مردم ونظام میباشند .ایشان همان کسی هستند که امام راحل او را به فرماندهی کل قوا منصوب نمودند و زمانی که ایشان از سفر خارج برمیگشتند برای سلامتی ایشان قربانی میکردند.

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها