به گزارش پارس نیوز، 

این خواننده ۵۱ساله، در سال ۲۰۰۳ اولین برنامه اش را در شهر لاس وگاس و در هتل مشهور Caesars Palace آغاز کرد و روز شنبه ۸ژوئن ۲۰۱۹، پس از ۱۱۴۱قسمت، این برنامه را به پایان رساند.

 

او به مخاطبانش گفت: «میدونم چی میخوام بگم؛ در حال حاضر و در یک زمان هم هیجان زده ام و هم احساساتی! این آخرین برنامه ی ما در شهر لاس وگاس است. خاطرات فوق العاده ای ساختیم و میدونید که خیلی از اون ها هم عجیب و غریب هستند. همه ی این سالها یک سوء برداشت بود چون که من در ابتدا فکر می کردم که حدودا ۳ماه در اینجا میمانم و حالا ۱۶سال از این ماجرا میگذرد.»

در طول برنامه نیز عکسی از خودش به همراه همسر و فرزندانش نمایش داد و یادی کرد از همسرش که در سال ۲۰۱۶ فوت کرد. سپس با لبخند گفت: «اولین بار رویای این برنامه را با همسرم به اشتراک گذاشتم و امروز بعد از ۱۶سال متواضعانه به خودم میبالم. این برنامه بخش بزرگی از کارنامه ی کاری من خواهد بود و تا ابد از آن یاد می شود. از خیلی ها باید تشکر کنم اما مهمترین تشکر مخصوص هواداران من است که به ما فرصت انجام کارهایی که به آن علاقه داشتیم را دادند. مدت زمان زیادی گذشت و باید اعتراف کنم که زانوهایم هنوز از هیجان میلرزند.»

این برنامه بیشتر از ۴میلیون هوادار داشت و فروش آن به مبلغی حدود ۷۰۰میلیون دلار رسید.