به گزارش پارس نیوز، 

چند وقتی است که پیش بینی‌ها در مورد بازیگران فیلم سینمایی «جوخه انتحار» بالا گرفته و حالا به نظر می‌رسد، کمپانی دی سی تبهکار فیلم جدید خود را پیدا کرده است. طبق گزارش‌های منتشر شده بنیسیو دل تورو متحمل‌ترین گزینه کمپانی برای ایفای نقش شخصیت تبهکار این فیلم سینمایی است.

پیش از این حضور بازیگرانی همچون مارگو رابی، ویولا دیویس، جای کورتنی و یوئل کینامن که در قسمت قبلی نیز حضور داشتند در این فیلم بازی می‌کنند و افرادی مثل ادریس آلبا، دیوید دستمالچیان و جان سینا نیز بازیگران جدید این فیلم سینمایی هستند. ادریس البا که حضورش قطعی شده، اما هنوز مشخص نیست قرار است در لباس کدام شخصیت به ایفای نقش بپردازد. پیش از این ویل اسمیت به دلیل تداخل برنامه های فیلم دیگرش با فیلمبرداری «جوخه انتحار» از بازی در این فیلم کنار کشیده بود.

بنیسیو که سابقه بازی در نقش چگوارا در فیلم «چ» را دارد به تازگی با فیلم سینمایی «سیکاریو» به پرده سینما آمده بود. او با ایفای نقش خاویر رودیگز در فیلم «قاچاق» در سال ۲۰۰۰ موفق به دریافت چندین جایزه از جمله جایزه بفتا، گلدن گلوب، انجمن بازیگران و حتی اسکار شده است.

گفتنی است؛ فیلم سینمایی «جوخه انتحار» به کارگردانی و نویسندگی جیمز گان در تاریخ ۶ آگوست ۲۰۲۱ (۱۵ مرداد ۱۴۰۰) اکران می‌شود.