به گزارش پارس نیوز، 

این فیلم یکی از نخستین آثار تابستان سینمای جهان به تهیه کنندگی متشرک جیمز گان، کنت هوانگ، مارک گان، برایان گان، دن کلیفتون است که هم اکنون یکی از تنها نمایندگان سینمای ترس در چرخه اکران جهانی است.

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: یک کودک که از دنیایی دیگر به زمین قدم گذاشته، باعث اتفاقات ناگواری می شود که بحران های فراوان را به همراه دارد. وی به خانواده ای ملحق شده و باعث رعب و وحشت و در نهایت مرگ افراد آن می شود.

الیزابت بنکس، دیوید دنمان، جیسون دان، امی هانتر، بکی والسترون، دیوید نوی، جنیفر هالند، مت جوناس، استیو اج، الیزابت بکا، گویین پاریس و مت ال جونز از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

الیزابت بنکس اولین کار خود در زمینه هنرپیشگی را با بازی در فیلم Surrender Dorothy در نقش «الیزابت کیسی» آغاز کرد. او با شرکت در مجموعه فیلم‌های مردعنکبوتی در نقش «بتی برانت» به شهرت رسید. الیزابت بنکس همچنین در سال ۲۰۰۸ در فیلم دبلیو در نقش لورا به ایفای نقش پرداخت.

از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که دیوید دنمان در آن نقش داشته است می‌توان به ماهی بزرگ، جابز، پس از زمین، لوگان خوش‌شانس، پازل و اداره اشاره کرد.