به گزارش پارس نیوز، نازان کسال هنرپیشه سریال فضیلت خانم و دخترانش که به تازگی این سریال پرطرفدار را به اتمام رسانده و اکنون در کنار هانده ارچل دختر شایسته ترکیه کار جدیدی را شروع کرده است. او از همسر خود ده سال کوچکتر می باشد و حاصل این ازدواج یک فرزند می باشد. 

بیوگرافی نازان کسال

نازان متولد ۲۸ مارس ۱۹۶۹ ( ۴۹ ساله ) در شهر مانیسا ترکیه است. نازان بازیگر تئاتر و تلویزیون در سال ۲۰۰۴ به عنوان یک کارگردان و بازیگر در تئاتر ایالت دیاربکر کار کرد.

او در سریال زیر پوست شهر در کنار ایکر کاللی ایفای نقش کرد. در سریال فضیلت خانم هم در نقش فضیلت خانم ایفای نقش می کند. او در این سریال در کنار آلپ ناوروز و دنیز بایسال ایفای نقش کرد.

22

عکس های نازان بازیگر ترک

33

هنرپیشه سرشناس ترک

ازدواج نازان کسال بازیگر ترک

کسال در سال ۲۰۰۵ با فیزیکدان ترک ، ارکان کسال که ده سال بزرگتر از وی است ازدواج کرد .حاصل این ازدواج یک فرزند به نام پویراز کسال می باشد.

55

نازان و همسرش ارکان

66

نازان بازیگر ترک و همسرش

جدیدترین فیلم نازان در سریال فضیلت خانم و دخترانش است که در این فیلم نقش فضیلت مادر دختران را بر عهده دارد. در این فیلم موضوع داستان درباره ی زنی به نام فضیلت با دو دختر خودش است که اتفاقاتی در طول داستان برایشان پیش می آید.

77

نازان و مونیکا بلوچی بازیگر ایتالیایی

88

نازان و دنیز بایسال

جوایز و افتخارات نازان بازیگر مشهور

از جوایز وی می توان به بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سال ۲۰۰۶ برای فیلم İklimler در چهل و سومین جشنواره فیلم پرتقال طلایی آنتالیا نام برد .

سپس در سال ۲۰۱۱ و سی امین جشنواره فیلم بین المللی استانبول جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن را برای فیلم Hair برد .

 
 

و آخرین جایزه وی مربوط به  ۲۵ امین جشنواره فیلم انکارا می شود جایی که او جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن را برای فیلم Circle دریافت کرد.

99

عکس های نازان کسال